אדר צור אדר- פסיכולוגית קלינית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אדר צור-טנא פסיכולוגית קלינית

אדר טנא-צור, פסיכולוגית קלינית, מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים. בוגרת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מטעם אוניברסיטת בן גוריון ובוגרת תואר שני בפסיכולוגית קלינית של הילד, מטעם אוניברסיטת בר אילן. 
 
אדר מטפלת בילדים, החל מגילאי בית הספר ועד גיל ההתבגרות המאוחר. שנות ההתפתחות והגדילה מתקופה ילדות ועד תום תקופת התבגרות מהוות שנים משמעותיות בעיצוב האישיות, בפיתוח יכולת ההתמודדות וההסתגלות של הילדים למצבים שונים, שייתקלו בהם גם בבגרות. 
 
בתהליך זה עשויים לעלות קשיים מגוונים, החל מהופעה של פחדים וחרדות, התקפי זעם, תוקפנות, קשיי התנהגות, לקויות למידה, בדידות או קושי בהשתלבות חברתית, דימוי עצמי נמוך, הפרעות אכילה, קושי בקבלת סמכות ועוד. לאדר ניסיון בטיפול במגוון הרחב של קשיים אלה ועוד. היא מסייעת לילדים ולמתבגרים להתגבר על המהמורות שחווים בחייהם ולקבל כלים כיצד להצליח להתמודד כשישובו או כשיגיעו התמודדויות אחרות.  
 
כמו כן, אדר מלווה הורים ומעניקה להם כלים להתמודדות עם המצבים הייחודיים שנוצרים עם הכניסה להורות ובהמשכה, לאורך שנות ההתפתחות של ילדיהם. 
 
כך למשל היא מסייעת כאשר עולה קושי ספציפי של אחד הילדים בבית או במסגרת החינוכית, כאשר עולה הצורך לבסס עמדה סמכותית במערך המשפחתי, במקרים בהם יש צורך בשיפור התקשורת הפנים משפחתית או בתקשורת עם אחד מהילדים, בחיזוק הביטחון של ההורה בעצמו ובהורות שלו ועוד. 
 
אדר עורכת גם טיפולים במבוגרים ולה ניסיון בטיפול באנשים שנקלעו למשבר , בעיות בדימוי עצמי, קושי ביצירת זוגיות ובמערכות יחסים חברתיות, משברי זהות, לרבות זהות מינית, וכן במצבים של חרדה, שינויים במצב הרוח, קושי במציאת סיפוק, הנאה או משמעות בחיים, שאלות של מימוש עצמי ועוד. 
 
אדר ערכה את התמחותה במרכז שיקום שחף בפתח תקווה וכן עבדה במסגרות ציבוריות ופרטיות שונות, בהם רכשה את ניסיונה הטיפולי המגוון. בין השאר במסגרות אלה ערכה טיפולים פרטניים בילדים, מבוגרים, סטודנטים, הדרכות הורים, הנחיית קבוצות טיפוליות ועוד. 
 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה