אודות הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
 

אודות הקליניקה

הקליניקה במרכז ד"ר טל הינה קבוצה של אנשי טיפול, אשר לכל אחד תחום התמחות משלו, ואשר התאגדו יחד עם  ד"ר אילן טל בכדי להעניק לכל אחד ואחת הפונים אלינו את הטיפול המתאים ביותר עבורו.

כל אנשי הצוות עובדים יחדיו, בשיתוף פעולה, מתוך ההבנה כי כל אדם זקוק למטפל או לשיטת הטיפול המסוימת שלו.

בין אנשי הצוות יש כאלה אשר עוסקים בטיפול בחרדה, בקשיים הקשורים לביטחון העצמי, בסיוע להגעה למיצוי עצמי, זוגי ומשפחתי, בקשיים בין אישיים, בהפרעות אכילה במבוגרים, בטיפול בחרדה בילדים, בהדרכת הורים, בפתרון בעיות ספציפיות, בטיפול בדיכאון ובמצב רוח רע, בויסות ובטיפול באי שקט, בהגברת השליטה העצמית, בלימוד טכניקות להרגעה, בסיוע לביטוי והבנת רגשות, בטיפול בהפרעות קשב וריכוז, בטיפול זוגי, בטיפול בגיל המבוגר, בבעיות התפתחות של הגיל הרך, ועוד נושאים רבים ושונים.

מגוון אנשי הצוות מאפשר להתאים לכל אחד שיטת טיפול ומטפל ספציפי. המטרה היא לא רק להגיע ולמצוא לכל אחד מה שמתאים לו ובכך להגיע לאפקטיביות, אלא אנשי הצוות מתאפיינים בגישה חמה וידידותית, כך שהאווירה מקצועית, נעימה ומקדמת. פעמים רבות, אנשים הפונים אלינו אינם יודעים להגדיר היטב ממה הם סובלים, או מי מתאים להם, ואנו מצליחים למצוא עבורם את הפתרון.

אנו מקפידים על מתן שירות ברמה גבוהה ככל הניתן, ולמעשה, המרכז הינו מקבץ של קליניקות קטנות סמוכות, כך שכל אדם יגיע למקום בו קיימת אוירה פרטית ושקטה.

אנשי המקצוע במרכז הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, ואנו ממשיכים להתעדכן בידע מקצועי כל הזמן.  אנו מאמינים כי לשילוב של אנשי מקצוע טובים, אשר עורכים טיפולים בגישה ידידותית ואוהדת, יחד עם דיסקרטיות ושירות ברמה גבוהה, יש השפעה מהותית על הטיפול, וכל זאת כדי שנסייע לכם להגיע מקום טוב יותר בחייכם.

ליצירת קשר עימנו

הרחב טקסט
ד"ר אילן טל
מומחה בפסיכיאטריה. בעל ניסיון רב בפסיכולוגיה יום-יומית בפסיכיאטריה וב...

צוות המטפלים של הקליניקה

צוות הקליניקה כולל אנשי מקצוע שונים, ביניהם פסיכולוגים, פסיכיאטרים ופסיכותרפיסטים, אשר מגיעים מעולמות טיפול מגוונים ומביאים עמם את הניסיון והידע שצברו בהם. אנו מזמינים אתכם להכיר את אנשי המקצוע שלנו ואת שיטות הטיפול שלהם, מקרוב. נשמח לעזור לכם למצוא את הדרך המתאימה והטובה ביותר עבורכם לשפר את איכות החיים ולהרגיש טוב יותר.

ד"ר אילן טל
מומחה בפסיכיאטריה. בעל ניסיון רב בפסיכולוגיה יום-יומית בפסיכיאטריה ובאימון. עוסק בהדרכה לאורח חיים רגשי מיטבי. כמו כן עוסק בטיפול בנפגעי פוסט טראומה ובטיפול בהפרעות חרדה ודיכאון, מטפל במבוגרים ובקשישים. ד"ר טל עוסק רבות בפסיכיאטריה משפטית, בתחום הפלילי ובתחום האזרחי.
ענבל חזקיה חלפון
פסיכולוגית קלינית. הפסיכולוגית הראשית במרכז. בעלת ניסיון רב בטיפול פרטני, בהתערבוח במצבי משבר, בטיפול זוגי ובאבחון פסיכולוגי.
מיכל אופיר ויזל
פסיכולוגית קלינית, מנהלת צוות. עוסקת בטיפול פרטני בילדים, במתבגרים ובמבוגרים, עורכת הדרכות הורים וכן עוסקת בטיפול בהפרעות אכילה.
מרין ליבמן
פסיכולוגית קלינית, מנהלת יחידת אבחונים. עוסקת בטיפול פרטני בילדים, מתבגרים ומבוגרים, הדרכת הורים, טיפול קבוצתי ואבחון פסיכולוגי ופסיכודידקטי.
גלית רוזנברג-נעים
מנהלת סניף חיפה, מנהלת סניף חיפה, עובדת סוציאלית ומטפלת בהתמכרויות, עורכת טיפולים פרטניים ומלווה משפחות בתהליכים של גמילה ושחרור מתלות  
מיכל גדי
פסיכולוגית קלינית, מנהלת צוות מבוגרים, מטפלת בבני נוער ומבוגרים ומסייעת במגוון של התמודדויות רגשיות; לחץ, סטרס, דיכאון, חרדות, משברים ועוד. 
איילה מסטי-הזמי
פסיכותרפיסטית וקרימינולוגית קלינית, מנהלת צוות ילדים, מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים, מומחית בטיפול וסיוע במקרים של טראומות, מצבי סיכון ועוד  
ד''ר דולי סובול חביה
פסיכיאטרית ילדים, נוער ומבוגרים. בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים בגיל הרך, אבחונים של קשיים התפתחותיים ורגשיים ואבחון וטיפול בילדים על הרצף האוטיסטי. כמו כן מטפלת בדיכאון, חרדה, הפרעות אכילה ועוד.  
ד''ר ליאור אדלר
פסיכיאטר מומחה ורופא ילדים מומחה, מטפל בילדים, בני נוער, עורך אבחונים וייעוצים פסיכיאטרים ומסייע בהתאמת הטיפול המתאים לכל אחד. 
ד''ר אייל לימוני
פסיכיאטר מומחה, מטפל במבוגרים, מסייע בקשיים רגשיים שונים, מטפל בתחום הנוירופסיכיאטריה 
ד''ר ליאורה זמיר
פסיכיאטרית מומחית,  מטפלת במבוגרים החל מגיל 18 ועורכת ייעוציים ואבחונים פסיכיאטרים. במסגרת הטיפול, מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של קשיים רגשיים ביניהם חרדות ופוביות, התקפי חרדה, הפרעות אכילה, דיכאון ומשברי חיים, מצבי טראומה ומשבר, מצבי אבל וטראומה מורכבת.  
ד"ר רעיה לפידוס
פסיכיאטרית מומחית, מטפלת במבוגרים החל מגיל 18, מומחית בטיפול בדיכאון, חרדות, OCD, טראומה, דיכאון אחרי לידה, חרדה מהיריון, קשיים רגשיים במהלך טיפולי פוריות ועוד 
ד''ר שלומית מיטלר
פסיכיאטרית ילדים ונוער מומחית, עורכת אבחונים, ייעוצים וטיפולים בילדים החל מהגיל הרך ועד גיל 18. 
ד''ר אלכס גולדשטיין
פסיכיאטר מומחה, עורך ייעוצים פסיכיאטריים וטיפולים פרטניים במבוגרים החל מגיל 18 ומסייע בהתמודדות עם מגוון קשיים רגשיים לרבות התמודדות עם משבר נפשי כרוני או ראשוני, התמודדות עם מצבים הסתגלותיים, דיכאון, טראומה, הפרעות חרדה ועוד.  
ד"ר בן כהן
פסיכיאטר מומחה, מטפל במבוגרים ועורך ייעוציים ואבחונים פסיכיאטרים. מטפל במצבים של חרדות, דיכאון, הפרעות במצב הרוח, פוסט טראומה וטראומה, OCD, בעיות קשב וריכוז, התמודדות עם שימושים והתמכרויות כמו גם סיוע בהתמודדות עם מחלות או קשיים נוירופסיכיאטריים 
אפרת בשן
מנהלת היחידה לטיפול אינטנסיבי, עובדת סוציאלית קלינית, עורכת טיפולים פרטניים לבני נוער ומבוגרים צעירים. מסייעת בהתמודדות עם קשיים המאפיינים את גיל ההתבגרות וצעירים אחרי צבא כמו שינוי מצב רוח, קשיים עם ההורים, בעיות חברתיות, שאלות זהות, כמו גם בבעיות התנהגות והסתבכות ראשונית עם החוק; גניבות, אלימות וכדומה.   
מיכל אינס אילון
מטפלת בהתמכרויות, פסיכותרפיסטית, עובדת סוציאלית קלינית. עוסקת בטיפול פרטני בבני נוער ובמבוגרים הסובלים מהתמכרויות שונות כמו סמים, אלכוהול, מחשב ואינטרנט וכן בנשים המתמודדות עם התמכרויות, במקביל לאימהות. סיוע בתהליכי גמילה, שיקום וליווי משפחות.   
אוריאל איילשטיין
עובד סוציאלי, מנהל היחידה לטיפול אינטנסיבי לנוער במרכז, בעל ניסיון רב בטיפול בילדים, נוער ומבוגרים, הדרכות הורים וטיפולים זוגיים ומשפחתיים
אפרת פיינשטיין
עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, עורכת טיפולים פרטניים במבוגרים (החל מגיל 18), טיפולי הורות, טיפול וסיוע למשפחות וזוגות.   
נורית בן ארצי
עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, עוסקת בטיפול פרטני וטיפול זוגי. בעלת ניסיון רב בטיפול עם נפגעי תסמונת פוסט טראומה. מטפלת בגישה הדינמית ובטיפול PE.
נעמי סגל
מטפלת בהתמכרויות ופסיכותרפיסטית, בעלת ניסיון רב בטיפול בהתמכרויות לחומרים כמו אלכוהול, סמים, תרופות מרשם ועוד, וכן בטיפול בהתמכרויות התנהגותיות כמו התמכרות להימורים, מחשבים ועוד. 
רחל שפי
פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית, מטפלת במבוגרים בסוגיות מגוונות הכוללות הפרעות חרדה ודיכאון , קשיים ביחסים בינאישיים, התמודדות עם משברי חיים, פוסט טראומה
מיכל פרוכטר
 פסיכולוגית ומרפאה בעיסוק, עוסקת בטיפול פרטני במבוגרים סביב מצבי שינוי, משבר וטראומה במעגל החיים.    
אוסנת ברזל
פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית. מטפלת בילדים החל מהגיל הרך, במתבגרים וכן במבוגרים. בעלת ניסיון רב בטיפול דיאדי, בהדרכת הורים ובטיפול פרטני במגורים במצבים של דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך ועוד.  
דנה דבירי
פסיכולוגית רפואית, מטפלת בבני נוער ומבוגרים, ועוסקת בטיפול פרטני, יעוץ ממוקד והתערבות במצבי משבר.
רביד יהב-מטות
עובדת סוציאלית ומטפלת בהתמכרויות, מסייעת למשתמשים לרעה ומכורים לחומרים, כגון סמים, אלכוהול וכדומה וכן בהתמכורויות התנהגותיות לרבות התמכרות להימורים, קניות, מסכים ועוד    
מיכל ארקין
עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית, מטפלת בילדים החל מהגיל הרך, מתמחה בטיפול הדיאדי, טיפול בטראומה בשיטת ה CPP, טיפול EFT ועוד.  
נטע-לי קולונימוס
עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית, מטפלת במבוגרים, עורכת טיפולים פרטניים בשילוב מגוון שיטות טיפול 
ריקי וידלץ
עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית וכן מטפלת בהתמכרויות, מסייעת בהתמודדות עם קשיים במערכת הזוגית והמשפחתית לרבות שימוש לרעה והתמכרות לחומרים ולהתנהגויות ממכרות, כגון התמכרות להימורים, מסכים ועוד   
עידן שיראזי
עובד סוציאלי קליני, מטפל בילדים, בני נוער ומבוגרים וכן עורך הדרכות הורים, בעל ניסיון בליווי הורים לילדים על הספקטרום ולילדים עם עיכוב התפתחותי  
רננה ציקו
מטפלת ב CBT וקרימינולוגית קלינית, בעלת ניסיון רב בטיפול בחרדות, פוביות, OCD, טראומה ופוסט טראומה
מירב רוטשס שלייפר
מטפלת זוגית ומשפחתית ופסיכולוגית ארגונית. מלווה הורים ומשפחות בהתמודדויות רגשיות והתגברות על משברים במערכת המשפחתית. מסייעת לזוגות בהתמודדות עם משברים זוגיים לצד צורך בשיפור התקשורת הזוגיות וכן  
אתר שטרן
פסיכולוג חינוכי, עורך טיפולי פרטניים בילדים ובני נוער וכן עורך אבחונים פסיכולוגיים ופסיכודידקטיים.  
יעל בנס
עובדת סוציאלית ומטפלת בהתמכרויות, מומחית בטיפול בהתמכרויות לרבות התמכרות להימורים, סמים, אלכוהול, מסכים ועוד.  
סיון קוטלר
פסיכולוגית, מטפלת בילדים החל מהגיל הרך, עורכת טיפול פרטניים, טיפולים דיאדיים והדרכות הורים, מסייעת במקרים של בעיות בהתפתחות הרגשית או ההתנהגותית של הילד, קשיי וויסות, קשיים רפואיים או אורגניים (מוחיים) המשפיעים על ההתפתחות הרגשית
משכית פסגות
עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, מטפלת בילדים ומבוגרים וכן עוסקת בטיפול בהורות.  
חיה שטנגל
עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, מטפלת בהתמכרויות בבני נוער ובמבוגרים, בעלת ניסיון רב בתחום הטיפול בהתמכרויות והיא מספקת כלים מעשיים לטיפול במבוגרים וצעירים על רצף ההתמכרות
ברוך ריבקין
מטפל בילדים, בני נוער ומבוגרים, באמצעות טיפול CBT, טיפול קוגנטיבי התנהגותי, בשילוב אלמנטים מעולם הטיפול באומנות בדגש על פסיכודרמה ועוד. 
קרן הולנדר
עובדת סוציאלית, פסיכותרפיסטית ומתאמת שיקום, עוסקת בתהליכי ליווי של שיקום תעסוקתי, תפקודי וחברתי 
שרון ברקנפלד
עובד סוציאלי קליני ופסיכותרפיסט, מטפל בילדים, בני נוער, עורך הדרכות הורים וכן טיפולים זוגיים ומשפחתיים. 
סיון גימפל ירון
עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת זוגית ומשפחתית. עורכת טיפולים פרטניים לילדים, בני נוער ומבוגרים. בנוסף, עורכת טיפולים דיאדים הורה-ילד, טיפול בהורות, טיפול זוגי וטיפול משפחתי.    
רוני ידלין
פסיכולוגית בהתמחות רפואית, רוני בעלת ניסיון בטיפולים קצרי מועד, ארוכי טווח והתערבויות במשבר  
סהר בן דב
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת ניסיון בעבודה עם בני נוער ומבוגרים בהתמודדות עם קשיים רגשיים והתנהגותיים, מצוקה נפשית וטראומה והפרעות פסיכיאטריות קשות. בטיפולה סהר שמה דגש על הגישה הדינמית תוך שימוש גם בכלים של cbt .
עמרי רון
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, עורכת טיפולים פרטניים בבני נוער, מבוגרים צעירים ומבוגרים באמצעות טיפול דינמי ושילוב של אלמנטים קוגניטיביים התנהגותיים 
הדס יחזקאלי
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, עורכת טיפולים פרטניים בבני נוער, מבוגרים צעירים ומבוגרים באמצעות טיפול דינמי ושילוב של אלמנטים קוגניטיביים התנהגותיים 
עדי דרור
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת ניסיון בטיפול דינמי עם מבוגרים ונוער ומעבירה הדרכות הורים בגישה אינטגרטיבית. בעברה עבדה עם בעלי אבחנות פסיכיאטריות מורכבות ופסיכופתולוגיה אישיותית.  
רוני כרמין ויסברג
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת במבוגרים, בשיטות שונות ביניהן גישה דינמית וגישת CBT
נועה בוזו-ויזנר
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת במבוגרים ומסייעת במגון קשים ומצוקות לרבות חרדות, פוביות, דיכאון, טראומה ועוד 
רועי קירשנר
פסיכולוג בהתמחות קלינית, מטפל במבוגרים ומסייע בהתמודדות עם מגוון קשיים רגשיים, לרבות מצבים של חרדה, מצבי רוח משתנים ודיכאון, קשיים בין אישיים ותוך אישיים ועוד. 
גל עופר
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בבני נוער, מבוגרםי ועורכת הדרכות הורים
עינת ויצברד
פסיכולוגית בהתמחות קלינית, מטפלת בילדים, נוער, מבוגרים וכן מקיימת הדרכות הורים במגוון קשיים רגשיים כגון חרדה, דכאון, קשיי התנהגות, הפרעות קשב ועוד. טיפוליה משלבים הן את הגישה הדינמית והן גישות נוספות, ממוקדות יותר, כמו טיפול התנהגותי קוגניטיבי. 
יובל קורן
בוגר תואר שני בטיפול בהבעה ויצירה-ביבליותרפיה, מטפל במבוגרים, משלב בטיפוליו הן את כלי הביביליותרפיה והן שיטות מגוונות מתחום הפסיכותרפיה
שירה גרפי
עובדת סוציאלית קלינית, מטפלת בבני נוער ומבוגרים, בעלת התמחות בטיפול בטראומה ופוסט טראומה וכן מסייעת בטיפול רגשי בקשיים שונים  
אירנה סלבוטסקי צוקרמן
פסיכותרפיסטית, מטפלת ב- CBT בעלת נסיון רב בהפרעות חרדה, חרדה מוכללת, הפרעת פאניקה, פוביות, חרדת בריאות, חרדה חברתית, שלטה בכעסים, OCD, דכאון וPTSD..
הודיה מורבארי-מושל
עובדת סוציאלית בעלת תואר שני, מטפלת בילדים, מבוגרים, עורכת הדרכות הורים ומסייעת בטיפול במקרים של טראומות, התמכרויות ועוד. 
טל דבורה
עובדת סוציאלית קלינית, עוסקת בהדרכות הורים, טיפול דיאדי וטיפול פרטני לילדים ונוער  
אבי גילגל
קרימינולוג קליני, עורך טיפולים פרטניים וקבוצתיים, מטפל בהתמכרויות ושימושים לרעה, (התמכרות לחומרים ו/או התנהגויות) לרבות לסמים, אלכוהול, מסכים ואינטרנט, הימורים ועוד.
עמיר רייזל
מדריך טיפול וחונך בתחום בריאות הנפש, לרבות שימוש לרעה והתמכרויות.  

הקליניקה ברמת אביב

חשוב לנו שתרגישו נינוחים ובטוחים בהגיעכם אלינו. הקליניקה שלנו ברמת אביב, נמצאת ברחוב חיים לבנון 63 במתחם מעונות איינשטיין. למעשה מדובר בכמה קליניקות קטנות ודיסקרטיות הסמוכות זו לזו. תוכלו להתרשם עוד ממיקום הקליניקה ומחדרי הטיפול שלנו במבט מבפנים על הקליניקה ברמת אביב. קרא עוד

הקליניקה בחיפה

הקליניקה שלנו בחיפה ממוקמת במרכז הכרמל, במיקום דיסקרטי המעניק תחושה נעימה ובטוחה בהגעה אלינו. הקליניקה מאפשרת לכל מי שפונה אלינו להרגיש בנח בהגיעו לייעוץ או לטיפול. אנו מזמנים אתכם להתרשם מתמונות של הקליניקה וחדרי הטיפול בה. קרא עוד

מערוץ הוידאו שלנו

איך לדבר עם בני נוער ומה עושים כשמגלים שהם...
ד"ר אילן טל מסביר מה אנחנו עושים בטיפול אי...
נוער במצוקה - טיפול אינטנסיבי לנוער במצוקה...
על הטיפול בעלות מופחתת במרכז ד"ר טל
ללמוד איתנו - ד"ר אילן טל מסביר על קורסי ה...
שאלות ועקרונות חשובים לזוגיות טובה - ריקי ...
6 דרכים להתמודדות עם מחשבות שליליות
3 שאלות על טיפול תרופתי
מהי התמכרות
טיפים לשינה טובה
ישנים פחות ועצבניים יותר? מה תוכלו לעשות כ...
פסיכולוגיה ודיגיטל
התמודדות עם מציאות משתנה
אובססיית ניקיון OCD
איך להכין ילדים למלחמה
4 כלים להתמודדות רגשית בעקבות אירועי ה7.10...
עליה בצריכת תרופות פסיכיאטריות בזמן מלחמה ...
שגרה ומלחמה- שאלות נפוצות
חרבות ברזל - ניטור יום-יומי עם ילדים, למה ...
למצוא היגיון בבלאגן - ד"ר אילן טל וענבל חז...
איך לדבר עם בני נוער ומה עושים כשמגלים שהם...
ד"ר אילן טל מסביר מה אנחנו עושים בטיפול אי...
נוער במצוקה - טיפול אינטנסיבי לנוער במצוקה...
על הטיפול בעלות מופחתת במרכז ד"ר טל
ללמוד איתנו - ד"ר אילן טל מסביר על קורסי ה...
שאלות ועקרונות חשובים לזוגיות טובה - ריקי ...
6 דרכים להתמודדות עם מחשבות שליליות
3 שאלות על טיפול תרופתי
מהי התמכרות
טיפים לשינה טובה
ישנים פחות ועצבניים יותר? מה תוכלו לעשות כ...
פסיכולוגיה ודיגיטל
התמודדות עם מציאות משתנה
אובססיית ניקיון OCD
איך להכין ילדים למלחמה
4 כלים להתמודדות רגשית בעקבות אירועי ה7.10...
עליה בצריכת תרופות פסיכיאטריות בזמן מלחמה ...
שגרה ומלחמה- שאלות נפוצות
חרבות ברזל - ניטור יום-יומי עם ילדים, למה ...
למצוא היגיון בבלאגן - ד"ר אילן טל וענבל חז...

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה