אוסנת ברזל - פסיכותרפיסטית במרכז ד"ר טל - מרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אוסנת ברזל - פסיכותרפיסטית

אוסנת ברזל, פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית, בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית ובוגרת בית הספר לפסיכותרפיה באוריינטציה פסיכואנליטית באוניברסיטת חיפה. במהלך הלימודים השתלמה במדור הקליני באוניברסיטת חיפה. 
 
מטפלת בילדים, בני נוער ומבוגרים, עורכת הדרכות הורים, טיפולים פרטניים ודיאדיים. 
 
אוסנת עורכת טיפולים המתבססים על הגישה הפסיכודינמית ובשילוב כלים וטכניקות טיפוליות שונות. היא מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של קשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים כמו: קשיים במערכות יחסים בין אישיות, משברי חיים, התמודדות עם מצבי אבל ואובדן, בעיות בדימוי עצמי, דיכאון והפרעות במצב הרוח, קשיי תפקוד בהורות, התמודדות עם טראומה וטראומה מורכבת ועוד. כמו כן, לאוסנת ניסיון רב בטיפול וליווי רגשי של נפגעות תקיפה מינית, ואלימות במשפחה.
 
לאוסנת נסיון רב בסיוע לאמהות, אשר האימהות לא באה להן בטבעיות, והן זקוקות להדרכה והכוונה בהורות, כמו גם לחיזוק הדימוי העצמי שלהן והתפיסה שלהן את עצמן כאמהות. היא בעלת ניסיון בסיוע לנשים במצבי מצוקה שונים, רגשיים ותפקודיים ובעזרה להגיע לויסות רגשי טוב יותר של מצב הרוח והתנודות הרגשיות, של התפקוד הבין אישי והחברתי ושל התפקוד ההורי. 
 
אוסנת השתלמה בקורסים וסדנאות יישומיות רבות: פסיכותרפיה הורה-ילד בשיטת CPP, טיפול דיאדי, הדרכת הורים, CBT, טיפול בנפגעות תקיפה מינית וכן בפסיכולוגיה של היוגה. 
 
גישתה הטיפולית רחבה ומושפעת מהגישה הדינאמית בשילוב גישות עכשוויות יותר כמו הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית ו- DBT .
 
לאוסנת ניסיון טיפולי רב הן בהדרכות הורים, טיפול בבני נוער, טיפול דיאדי וטיפול קבוצתי כחלק מעבודתה בבית שבתאי לוי, במשרד הביטחון, מסגרות פנימייתיות ועוד. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה