אופירה חיות עובדת סוציאלית - מרכז ד"ר טל לתמיכה רגשית ונפשית
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אופירה חיות - עובדת סוציאלית

אופירה חיות, עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר ראשון ותואר שני בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה. בוגרת לימודי השתלמות תלת שנתית בפסיכותרפיה פסיכודינמית במבוגרים צעירים. 
 
אופירה עורכת טיפולים ארוכי טווח המשלבים גישות ושיטות טיפוליות שונות, תוך התאמה לצרכי ואופי המטופל, לרבות טיפולים דינמיים המשלבים כלים קוגניטיביים התנהגותיים (CBT), טיפול DBT, טיפול בטראומה מורכבת.
 
אופירה מסייעת לצעירים ומבוגרים בהתמודדות עם מגוון קשיים, כגון סטרס ולחץ נפשי, שינויים במצב הרוח ודיכאון, פחדים וחרדות, מצבי משבר, בעיות בדימוי וערך עצמי, קשיים בויסות רגשי, תהליכי גיבוש זהות, לבטים וקשיים במהלך לימודים אקדמיים, קושי במציאת זוגיות וקונפליקטים סביב מערכות יחסים קיימות. 
 
לאופירה ניסיון רב בהתמודדות של חיילי סדיר וחיילי מילואים עם מגוון הקשיים בהם נתקלים חיילים במסגרת הצבאית  - קשיים בהתמודדות עם שינויים ומעבר למסגרת הצבאית, התמודדות עם משברים במהלך השרות, התמודדות עם פחדים וחרדות, התמודדות עם סטרס, קושי בקבלת סמכות, וכן בהתמודדות עם מצבים טראומטיים.
 
כמו כן, כחלק מעבודתה כקב"נית בכלא צבאי ובעבודתה עם נוער בסיכון, לאופירה ניסיון עם ההתמודדות הרגשית המתפתחת בהתמודדות עם הליך משפטי ממושך וכחלק ממעצר על רקע של עבירות פליליות.
 
בנוסף, היא מסייעת לנשים המתמודדות עם קשיים המאפיינים את עולם האימהות, לרבות התמודדות עם אובדן היריון, דיכאון אחרי לידה, חרדה בהיריון ולאחר הלידה. 
 
לאופירה ניסיון טיפולי ומערכתי רחב במסגרות טיפוליות סגורות כמו פנימייה לנוער בסיכון, מרכז לנשים מכורות לסמים ואלכוהול, וכן טיפלה והתמחתה בטיפול במבוגרים צעירים וסטודנטים במסגרת המדור הקליני באוניברסיטת חיפה. אופירה עסקה בעבודה טיפולית וכן בליווי והדרכת צוותים. 
 
אופירה היא בעלת יכולת הכלה וטיפול גם באוכלוסייה מורכבת, עם מאפיינים של קשיי התנהגות, היסטוריה של טראומה לרבות טראומה מורכבת, טיפול בנפגעי ונפגעות תקיפה מינית וסיוע בהתמודדות עם המצוקות הנלוות לטראומה.
 
אופירה מטפלת בשפה העברית ובשפה האנגלית
 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה