ד"ר אורנה ארד - פסיכיאטרית במרכז ד"ר טל

   חיפוש סגירה 1800-100-172
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
ד"ר אורנה ארד - פסיכיאטרית מומחית

   17/04/2013 10:58

אורנה ארד

 

ד"ר אורנה ארד, פסיכיאטרית מומחית, בעלת תואר ד"ר לרפואה בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת בית הספר ללימודי המשך בפסיכיאטריה. התמחתה בפסיכיאטריה של המבוגר במרכז לבריאות הנפש "גהה" בפתח תקווה.

ד"ר ארד מתמחה בתכנית לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב, ומשמשת כפסיכיאטרית מומחית ומנהלת מרפאת OCD במרפאת רמת חן.

ד"ר ארד מנוסה באבחון וטיפול בהפרעות חרדה, בהפרעות מצב רוח ובטיפול בדיכאון, תוך שילוב טיפול פסיכיאטרי, טיפול תרופתי, טיפול דינאמי- רגשי וטיפול קוגניטיבי התנהגותי-  CBT.

עוסקת בשלוב גישות טיפוליות, מהקלות אל הכבדות, בכדי לסייע לאנשים למצות את יכולותיהם האישיות, הבין אישיות, המשפחתיות, החברתיות, האקדמיות והמקצועיות, תוך טיפול בבעיות מהן הם סובלים.

בנוסף להשתלמויות בפסיכותרפיה רגשית (דינאמית) והתנהגותית- קוגניטיבית, ומעבר להתמחות בפסיכיאטריה, השתלמה ד"ר ארד בשיטת החשיפה הממושכת לטיפול בפוסט-טראומה בהדרכת פרופ' עדנה פואה.

במהלך לימודיה והתמחותה, חקרה ד"ר ארד את הקשר בין תפקוד המוח לבין הופעתן של הפרעות פסיכיאטריות שונות בקרב ילדים ומתבגרים.

אני המאמין שלי

שלום שמי אורנה, אני פסיכיאטרית מומחית ועוסקת בפסיכותרפיה, אני מאמינה ששינוי אמיתי הוא תוצר של עבודה משותפת של המטפל והמטופל. עבודה שמתבססת על שיחה כנה, בגובה העיניים,  על יצירת מערכת יחסים של אמון והקשבה ועל חיזוק המוטיבציה והכוחות של המטופל, בדרך להשגת יעדיו. מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר


אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה