אינה ארצי מנהלת תחום התמכרויות
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אינה ארצי - מנהלת תחום התמכרויות

אינה ארצי, מנהלת תחום התמכרויות במרכז ד"ר טל, פסיכותרפיסטית ומטפלת בהתמכרויות, בוגרת תואר שני בקרימינולוגיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב. אינה הוסמכה בטיפול בהתמכרויות וכן בטיפול קבוצתי, ייעוץ  זוגי ומשפחתי.

כיום, אינה מרצה במכללת "עמק יזרעאל " בחוג לקרימינולוגיה קורס התמכרויות התנהגותיות.

אינה מובילה את תחום הטיפול בהתמכרויות במרכז ד"ר טל, אחראית על פיתוח תוכניות טיפול מגוונות ושונות שמטרתן להתאים לכל פונה את אופן הטיפול הנכון עבורו, לרבות תוכניות טיפול אינטנסיביות ויום-יומיות, שאינן מצריכות אשפוז. כל זאת עושה אינה במקביל לפעילותה עם גורמים טיפולים מחוץ למרכז, ובמקביל לשיתופי פעולה עם הן ברמת שיתוף הידע המקצועי הייחודי לה (הרצאות בתקשורת, הרצאות במוסדות לימוד ועוד) והן ברמת ייעוץ וליווי מקצועי למטפלים בתחומים שונים אשר אינם מתחום ההתמכוריות.  

היא בעלת ניסיון רב בקידום לקראת גמילה ובטיפול בהתמכרויות שונות, החל מהתמכרות לקניות, להימורים, התמכרות לתרופות כמו אופיאטים, ריטלין וכדומה דרך התמכרות למין, למשחקי מחשב, ועד התמכרות לסמים, אלכוהול ועוד.

כמו כן, מתמחה אינה בטיפול בהתמכרות של אנשים לתרופות מרשם, ומסייעת לאנשים שנקלעו למשבר של התמכרות בעקבות הצורך להתמודד עם כאב פיזי. 

בעבר עבדה בתחנות לטיפול בנפגעי התמכרויות בראשל"צ ובאשקלון, שם עסקה בטיפול פרטני, קבוצתי ויעוץ  משפחתי וזוגי למטופל ולמשפחתו. לאינה ניסיון של שנים רבות גם בטיפול בבני נוער בסיכון ובהוריהם, וכן בעלת ניסיון הדרכתי וטיפולי בתחום המניעה.

אינה ניהלה וליוותה מיני קהילה לכל סוגי ההתמכרויות- טיפול פנימייתי משולב תחת פיקוח של משרד הרווחה ומשרד הבריאות, ומרכז יום אמבולטורי לטיפול בנפגעי התמכרויות בפיקוח משרד הרווחה.

אינה מטפלת בשפה העברית, האנגלית והרוסית 

 


סרטונים של אינה ארצי

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה