ד"ר אנה קוסנר- פסיכותרפיסטית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר אנה קוסנר - פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית

ד"ר אנה קוסנר, פסיכותרפיסטית, בעלת דוקטורט (PhD) בעבודה סוציאלית בהתמחות טיפול בילדים ומשפחה, בוגרת הבית ספר לפסיכותרפיה. מוסמכת בטיפול בשיטת הביו-פידבק ובגישה הקוגניטיבית-התנהגותית (CBT), והדינמית. 
 
מתמחה בטיפול במבוגרים וילדים הסובלים מהפרעות חרדה, בניהן הפרעה חברתית, התקפי פאניקה, חרדה מוכללת ופוביות ממוקדות כמו חרדה מנהיגה וחרדת מבחנים, מצבי סטרס וכן בעיות ותסמונות גופניות כמו התמודדות עם כאבים כרוניים, הפרעות שינה, כאבי ראש ומיגרנות ועוד. בטיפוליה היא משלבת אלמנטים מהגישה ההתנהגותית קוגניטיבית ומהגישה הדינמית.
 
ד"ר קוסנר עורכת גם טיפולים דינמיים במבוגרים ומתבגרים המתמודדים עם שאלות זהות, קשיים ביחסים בין אישיים, התמודדות עם קונפליקטים רגשיים וכן במטופלים המעוניינים ליצור שינוי רגשי והתנהגותי בחייהם. 
 
בנוסף, עוסקת בטיפול בהתמודדות עם משברים, טראומה והפרעה פוסט טראומטית באמצעות טיפול בשיטת החשיפה הממושכת (PE), המסייעת בעיבוד החוויה הטראומיתית, הפחתת התסמינים הפיזיים והרגשיים ושיפור הדימוי העצמי ואיכות החיים.
 
ד"ר קוסנר עבדה במרכז "הארבעה" בתל אביב, ובפנימיית על"ה, שם ערכה פסיכותרפיה לילדים ומתבגרים, והדריכה את הצוות החינוכי במהלך עבודתה בפנימייה. 
 
בנוסף לעבודתה במרכז, ד"ר קוסנר נמנית עם צוות המרצים של הביה"ס לעבודה סוציאלית של אוניברסיטת אריאל, שם מרצה על יסודות הפסיכולוגיה. 
 
ד"ר קוסנר מטפלת בעברית וברוסית. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה