פניה אישית ממייסד המרכז, ד"ר אילן טל – מרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


"אני מאמין" של מרכז ד"ר טל

פניה אישית ממייסד המרכז, ד"ר אילן טל

שלום רב ותודה שנכנסתם לאתר שלנו,


העמוד הזה הוא הזדמנות עבורי להודות לאנשים רבים, שבזכותם אנו מצליחים לקדם אנשים ולעזור להם להרגיש טוב יותר, מידי יום.
 
לקליניקה שלנו שני לבבות פועמים. האחד הוא אנשי הצוות שלה. אנשים אלו הם מהטובים הקיימים מבחינה מקצועית, אך זהו לא יתרונם היחיד. הם נעימים, ידידותיים, מדברים בגובה העיניים, ומתאמצים עבור הפציינטים שלהם. כשכולנו נפגשים יחדיו, לא נותר אלא להתפעל, כל פעם מחדש, מהמסירות הרבה הנושבת מכל אחד ואחת. כל אחד רוצה באמת ובתמים בטובת המטופלים שלו, ומוכן לעשות מאמץ בכדי לסייע.
 
הלב השני הוא הפציינטים. האנשים שאינם מכירים זה את זה או רואים זה את זה, אלו אשר עושים מאמץ מתמיד לשפר את חייהם ולהרגיש טוב יותר. לעיתים אני משתאה מההשקעה, ומתרגש כל פעם מחדש כאשר היא מניבה פירות. כאשר אדם מסיים את הדרך שעשה איתנו, הרגשות תמיד מעורבים- צער על הפרידה ושמחה על ההישגים.
 
אנו עושים ככל שביכולתנו, ששני הלבבות הללו יפעמו בקצב משותף, אז קורות הפריצות האמיתיות בחיים, והשינוי מקבל תאוצה.
 
כל אנשי הצוות שלנו מאמינים ויודעים כי כאשר טיפול מותאם לאדם באופן ספציפי, הוא מקדם אותו יותר. לכל אדם יש סיפור משלו, ולכל אדם חוזקות ורגישויות משלו.
 
אנו עושים ככל אשר ביכולתנו, לבסס את המקומות החזקים בעולמו הפנימי של האדם, ולסייע לו להתמודד עם מה שמפריע לו. לפעמים, מגיעים לטיפול מתוך צורך, לפתור בעיה. אך לעיתים אדם רוצה פשוט למצות יותר את עצמו, קודם כל כאדם, בפני עצמו, ולעיתים גם כהורה או כבן זוג.
 
אנו מאמינים כי התפתחות רגשית כזו אפשרית כמעט תמיד, והרב גוניות הרבה שלנו מאפשרת לנו לתת לכל אחד, את הסביבה התומכת והנכונה, אשר תאפשר לו זאת.
 
בהזדמנות זו, אבקש להודות לאנשים הטובים אשר החליטו לתת לנו את ההזדמנות לסייע להם להתקדם בחייהם. זוהי זכות גדולה להיות מטפלים, הזכות ללוות אתכם, לאפשר לכם להגשים את אשר אתם מבקשים, ולהתרגש יחד אתכם מהתהליך.
 
על כך - נתונה לכם תודתי.

שלכם,
ד"ר אילן טל
מייסד הקליניקה לתמיכה נפשית ורגשית במרכז ד"ר טל
 

מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה