אפרת בשן - עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אפרת בשן - עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית

אפרת בשן, פסיכותרפיסטית, בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה דינאמית ממוקדת ובעלת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית (M.S.W) מאוניברסיטת בר אילן. מטפלת מוסמכת לטיפול בילדים ובני נוער מטעם אוניברסיטת בר-אילן.
 
מנהלת תוכנית 'צעד קדימה'- תוכנית לטיפול נפשי - יומי אינטנסיבי המסייעת ליציאה ממשברי חיים.
 
אפרת עוסקת בטיפול פרטני במבוגרים, צעירים ובני נוער וכן בהדרכות הורים. 
 
בקרב מבוגרים, מסייעת בהתמודדות עם מצבי משבר, טראומות, מצב רוח ירוד, דיכאון וקושי למצוא משמעות וסיפוק בתחומי החיים השונים, הפרעות חרדה, התמודדות עם שינויים, דימוי עצמי נמוך, מתח נפשי ומצבי סטרס. כמו כן, מטפלת באנשים החווים קשיים ביחסים בינאישיים וביצירת אינטימיות.
 
בטיפוליה במתבגרים וצעירים מסייעת בהתמודדות עם קשיים רגשיים כמו דיכאון, חרדה, חרדה חברתית, מצבי לחץ ועוד.  מסייעת בחיזוק הביטחון העצמי, שיפור היכולות החברתיות ומתן כלים לתקשורת בין-אישית טובה וכן בטיפול במצבי משבר, בעיות התנהגות ועבריינות. 
 
בעבודתה היא מתאימה את משך הטיפול ואופיו לצרכי המטופל, מקיימת טיפולים קצרי מועד וטיפולים ממושכים, תוך שילוב של טכניקות מגישות שונות כגון גוף-נפש, cbt  וכן באמצעות פסיכותרפיה דינאמית ממוקדת.   
 
כמו כן, עוסקת אפרת בהדרכות הורים, להורים המתמודדים עם קשיים בתקשורת עם ילדיהם, הורים החווים חרדות סביב חינוך ילדיהם, הורים המעוניינים בהדרכה ממוקדת בנושאים של גבולות וסמכות הורית ועוד. 
 
אפרת שימשה שנים רבות כקצינת מבחן בכירה לנוער, מנהלת צוות ומדריכת עובדים במחוז תל אביב. במסגרת זו רכשה אפרת ניסיון ניהולי רב, ניסיון בטיפול פרטני בבני נוער וצעירים הנמצאים בסיכון, הנחיית קבוצות לבני נוער, הנחיית קבוצות להורים והדרכת הורים פרטנית וכן בהתערבויות משפחתיות במצבי משבר. 
 
 

אני המאמין שלי:

"לא אחת אנו מתמודדים בחיים עם אתגרים  שמעוררים אצלנו רצון ליצירת שינוי.

אני מאמינה שאדם שבוחר לפנות לטיפול ומבקש עזרה, הוא אדם בעל מודעות, כוחות  ואמונה ביכולתו לשפר את איכות חייו, כך שמחצית מהדרך ליצירת השינוי כבר נעשתה.

טיפול מבחינתי הוא דרך, שהצעד הראשון בה הוא יצירת קשר בינאישי המבוסס על אמון. מקום בו מרגיש המטופל בטוח להביא את עצמו כפי שהוא.

בני האדם שונים זה מזה, ולכן יש צורך לזהות את צרכיו הייחודיים של הפונה לעזרה ולהתאים לו את סוג הטיפול המתאים לו.                                                            

המטרה היא לסייע למטופל לחוש טוב יותר ולצאת עם ארגז כלים להתמודדות עם מצבי החיים השונים. במסגרת תהליך הטיפול, לומד האדם להכיר ולזהות את רגשותיו ותגובותיו במצבים שונים וכן לומד דרכי התמודדות אדפטיביות המקלות עליו בחיי היומיום.

מניסיוני למדתי, כי השילוב בין המוטיבציה של האדם לשינוי, האמון שנוצר בקשר הטיפולי והתאמת דרכי הטיפול לדפוסי ההתנהגות והחשיבה הפרטניים, אכן מובילים לשינוי המיוחל".

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה