אפרת פיינשטיין - פסיכותרפיסטית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אפרת פיינשטיין - פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית

אפרת פיינשטיין, עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית מטעם אוניברסיטת חיפה ובוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה דינאמית אנאליטית מטעם אוניברסיטת בר אילן.
 
אפרת הינה פסיכותרפיסטית בתכנית 'צעד קדימה'. במסגרת התכנית עורכת אפרת טיפולים דינמיים אינדיבידואלים למבוגרים הסובלים מקשיים והפרעות שונות, כגון, דיכאון, שינויים במצבי הרוח, משברי חיים, הפרעות אישיות, הפרעות פוסט טראומטיות, פגיעות מיניות ועוד. בנוסף, כחלק מעבודתה בתכנית מנחה אפרת קבוצות דינאמיות, למיומנויות רגשיות וקבוצות בוקר וכן מנחה קבוצות הורים ובני זוג המתמודדים עם משברי חיים של בני משפחתם. 
 
אפרת מלווה את המטופלים בתהליך רגשי מעמיק, תוך ראייה רחבה של זיהוי הבעיה, גיבוש מטרות ויעדי טיפול ועבודה אישית אינטנסיבית המותאמת למטופלי התכנית. כמו כן, עובדת אפרת עם בני המשפחה בתכנית, מסייעת להם בהבנת הקשיים שמתעוררים, בצרכיהם הטיפוליים ומגבשת תכניות התערבות טיפוליות. 
 
את טיפוליה במבוגרים עורכת אפרת בגישה הדינאמית ומשלבת על פי הצורך, ובהתאמה אישית לקשייו ויכולותיו של כל אדם גם כלים מהגישה הקוגניטיבית התנהגות ומטיפול CBT. 
 
בנוסף לטיפול במבוגרים, אפרת מסייעת למשפחות, הורים וילדים. המתמודדים עם מגוון קשיים רגשיים כמו חרדות, דכדוך ודיכאון, קשיים ביצירת קשרים חברתיים, סיוע בפיתוח וחיזוק מיומנויות חברתיות, דימוי עצמי והערכה עצמית נמוכים, מצבי טראומה, התמודדויות עם מצבי משבר וכדומה. בנוסף, מסייעת להורים בסוגיות הקשורות בחיזוק הקשר שלהם עם ילדיהם, ביסוס וחיזוק הסמכות ההורית ועוד. 
 
אפרת מטפלת בילדים, החל מהגיל הרך, בילדים בגילאי בית ספר ובבני נוער ובנוסף בעלת ניסיון גם בטיפול במבוגרים. בטיפוליה עובדת אפרת בגישה הדינאמית ובשילוב של כלים קוגניטיביים- התנהגותיים.
 
את הטיפול בילדים בגיל הרך עורכת אפרת באמצעות טיפולים דיאדיים והדרכות הורים טיפוליות תוך הכרה והבנה כי ההורים הינם  חלק משמעותי בהתפתחותו המיטיבה של ילדם ובהצלחת התהליך הטיפולי. העבודה עם ההורים, לא רק שמקדמת מטרות טיפוליות ומסייעת לילד להתגבר על קשייו, אלא היא גם הזדמנות מדהימה עבור ההורים להביט על "הילד הפנימי שבהם" ודרך כך לפתוח צוהר אל עולם ילדיהם ועל הקשר עימם. 
 
לאפרת ניסיון טיפולי עשיר. מעל לעשור שמטפלת בילדים, הורים, מבוגרים ומשפחות, הדרכות הורים, קבוצות טיפוליות ועוד, כחלק מעבודתה במסגרות ציבוריות ופרטיות כאחד:  היחידה הפסיכיאטרית לילד ולמתבגר בבית חולים איכילוב, מרפאות לבריאות הנפש, בתחנה לטיפול בפרט, זוג ומשפחה ברמת השרון ועוד. 
 

האני מאמין של אפרת 

 
אני מאמינה כי טיפול הינה מסע אותו עובר המטופל יחד עם המטפל ובו הזדמנות ליצירת קשר ולמיפגש עם עולמו הפנימי. הזדמנות להביט פנימה, להכיר ולזהות את רגשותיו, תכונותיו ואת דרכי התנהגותו תוך מחשבה על התפתחות לשינוי.
 

 סרטונים של אפרת פיינשטיין

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה