אפרת פיינשטיין - פסיכותרפיסטית במרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

אפרת פיינשטיין - פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית

אפרת פיינשטיין, עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם אוניברסיטת חיפה ובוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה דינאמית אנאליטית מטעם אוניברסיטת בר אילן.
 
אפרת הינה פסיכותרפיסטית העורכת טיפולים פרטניים במבוגרים (החל מגיל 18), טיפולי הורות, טיפול וסיוע למשפחות וזוגות. 
 
אפרת מטפלת במבוגרים הסובלים מקשיים והתמודדויות שונות, כגון, שינויים במצבי הרוח ודיכאון; משברי חיים; קשיים ביחסים בין אישיים והתמודדות עם קווים אישיותיים הפוגעים בתפקוד וביחסים הבין-אישיים ולרבות בהפרעות אישיות; הפרעות פוסט טראומטיות; פגיעות מיניות; הפרעות אכילה; דיכאון אחרי לידה ועוד. 
 
את טיפוליה עורכת אפרת בגישה הדינאמית ומשלבת על פי הצורך, ובהתאמה אישית לקשייו ויכולותיו של כל אדם, גם כלים מהגישה הקוגניטיבית התנהגות ומטיפול CBT.
 
כחלק מעבודתה במרכז ד"ר טל, מטפלת אפרת במשפחות, בזוגות ועורכת טיפולים בהורות. היא מסייעת להם בהבנת הקשיים שמתעוררים בתוך המשפחה או הקשר הזוגי, בצרכיהם הטיפוליים והאישיים ומגבשת תכניות התערבות טיפוליות מקדמות. אפרת מסייעת להורים בסוגיות הקשורות בחיזוק הקשר שלהם עם ילדיהם, ביסוס וחיזוק הסמכות ההורית ועוד.
 
בנוסף, משתייכת אפרת לצוות מטפלי היחידה לטיפול אינטנסיבי במרכז דר טל. במסגרת עבודתה היא מנחה קבוצות דינאמיות למיומנויות רגשיות וקבוצות בוקר וכן מנחה קבוצות הורים ובני זוג המתמודדים עם משברי חיים של בני משפחתם.
 
אפרת מלווה את מטופליה בתהליך רגשי מעמיק, תוך ראייה רחבה של זיהוי הבעיה, גיבוש מטרות ויעדי טיפול ועבודה אישית אינטנסיבית המותאמת למטופליה. 
 
כמו כן, לאפרת ניסיון טיפולי עשיר בטיפול במבוגרים ומשפחות, טיפולי הורות, קבוצות טיפוליות ועוד, כחלק מעבודתה במסגרות ציבוריות ופרטיות כאחד:  היחידה הפסיכיאטרית לילד ולמתבגר בבית חולים איכילוב, מרפאות לבריאות הנפש של קופ"ח מכבי, בתחנה לטיפול בפרט, זוג ומשפחה ברמת השרון ועוד.
 

האני מאמין של אפרת 

 
אני מאמינה כי טיפול הינו מסע אותו עובר המטופל יחד עם המטפל ובו הזדמנות ליצירת קשר ולמיפגש עם עולמו הפנימי. הזדמנות להביט פנימה, להכיר ולזהות את רגשותיו, תכונותיו ואת דרכי התנהגותו תוך מחשבה על התפתחות לשינוי.
 

 סרטונים של אפרת פיינשטיין

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה