בועז שמיר - פסיכולוג במרכז דר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


בועז שמיר - פסיכולוג קליני

בועז שמיר, פסיכולוג קליני, בעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מטעם מכללת תל אביב יפו, ובעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מטעם האוניברסיטה הפתוחה, בה נכלל בין מצטייני הדיקאן. 
 
בועז עורך טיפולים פרטניים במבוגרים, בנושאים הקשורים לחיי הרגש: שינויים במצב רוח, עצבות מתמשכת, התפרצויות זעם והתמודדות עם תחושות כעס מתמשכות, דימוי עצמי נמוך ודיכאון, חרדה לסוגיה, מצבי משבר, התמודדות עם שאלות של זהות, מציאת כיוון ומשמעות בחיים, ביקורת עצמית גבוהה, נטיה לפרפקציוניזם או נטייה לדחיינות כרונית, אובדן של אדם אהוב ופחד מהמוות ועוד. בטיפוליו הוא שם דגש על השפה הפנימית של האדם, כמו למשל ביקורת עצמית, חשיבה שלילית, וכדומה. 
 
כמו כן, בועז מסייע לאנשים הסובלים מסוגים שונים של חרדות, לרבות התקפי חרדה, חרדות ספציפיות ופוביות, דאגנות יתר, חרדה חברתית ועוד. 
 
בנוסף, בועז מנחה קבוצת אימון גופני כחלק מצוות "צעד קדימה"' תוכנית לטיפול אינטנסיבי.
 
בטיפוליו מתבסס על הגישה הפסיכו-דינמית ובה משלב עקרונות וטכניקות טיפול השאובות מתוך עולם ה- CBT, טיפול בשיטת ה- ACT, שהינה שיטה לטיפול ממוקד בחרדות וקשיים רגשיים שונים וכן משיטת ה- EFT - טיפול ממוקד רגשות (Emotion Focused Therapy). כך שבועז מבצע גם טיפולים ארוכי טווח וגם טיפולים ממוקדים יותר וקצרי מועד. 
 
יחודו של בועז הינו כאמור בטיפול בשיטת הEFT, שיטה המטפלת בקשיים, כמו ביקורת עצמית נוקשה, דיכאון וחרדה, דרך עבודה ממוקדת ברגשות. דרך שיטה זו ניתן לשפר את מצבנו בחיים על ידי כך שאנחנו נדע מה אנו מרגישים ולא ניתן לרגשות שליליים, כמו עצב, כעס ובושה, "לנהל" אותנו - כמו שלעיתים מתוך חרדה אנו עשויים להימנע מלנסות להשיג מטרות מסוימות. השיטה מאפשרת להשתמש ברגשות בכדי להבין את עצמנו ואחרים, להשיג מטרות נכספות, ולשפר את איכות החיים. שיטת ה EFT נמצאה יעילה מאוד, ולעיתים אף בזמן קצר ניתן לחוות שינוי לטובה בבעיות המטרידות אותנו במשך שנים. 
 
מעבר לכך, לבועז יש הכשרה טיפולית דינמית, ומי שיבחר בטיפול ארוך יותר ומעמיק, יוכל להמשיך איתו לטיפול פסיכולוגי רגשי, הבוחן גם את מקורות הקושי הרגשי ולטפל בו מהשורש. 
בנוסף, בועז הנחה קבוצות לטיפול בסובלים מחרדה חברתית, והוא מסייע רבות גם למי שסובלים מהיעדר כישורים חברתיים ומיומנויות בין אישיות. 
 

סרטונים בנושא
הצוות המומחה במרכז ד"ר טל צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
להרגיש קצת יותר טוב - תוספי התזונה הטבעיים של דר' טל | תוסף התזונה Re-Start Super
| תוסף התזונה Re-Live Super
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה