ביטוח לאומי - שירותים מקצועיים בתחום בריאות הנפש
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


חוות דעת פסיכיאטריות לביטוח לאומי

הכרה במצבים נפשיים על ידי המוסד לביטוח לאומי

לעיתים אנו נדרשים לשירותים שונים של הביטוח הלאומי- להכרה בנכות לאחר מצב נפשי או תאונת עבודה, לסיוע בתעסוקה או בשיקום. המוסד לביטוח לאומי עסוק בפניות רבות, והועדות נזקקות להחליט במהירות על מצבו של הפונה ועל אחוזי הנכות שלו. בכדי לסייע לועדה מצד אחד ובכדי להביא בצורה ברורה יותר את בעיותיו של הפונה מצד שני, יש הבוחרים להגיע לועדה עם חוות דעת פסיכיאטרית.

אנו במרכז ד"ר טל, מבינים את הצורך להגיע לועדה מוכנים היטב. חוות הדעת של המרכז, מתאימות לצורך של הרופאים בוועדה, וזאת מכיוון שהן רב מקצועיות ומקיפות.

הלקוח מאובחן על ידי צוות המרכז, בראשות פסיכיאטר מומחה ובשיתוף עובד סוציאלי שיקומי, הבוחנים את מידת התפקוד של הלקוח וקובעים את אחוז הנכות. מרכז ד"ר טל הינו המרכז הראשון אשר החל לערוך חווות דעת רב מקצועיות במרכז פרטי. בעקבות חוות הדעת הרב מקצועית מקבל הפונה ייצוג טוב יותר של בעיותיו, דבר אשר בא לידי ביטוי גם בהחלטות הועדה.
 
במרכז ד"ר טל מבינים כי חוות דעת פסיכיאטרית מתוקפת ואמינה משרתת את הלקוח באופן המיטבי, ולכן אנו מקפידים על  מקצועיות המשולבת באדיבות, נועם ורמת שירות גבוהה לאורך כל שלבי הטיפול בלקוח.
 

סרטונים בנושא
הצוות המומחה בטיפול פסיכיאטרי צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
להרגיש קצת יותר טוב - תוספי התזונה הטבעיים של דר' טל | תוסף התזונה Re-Start Super
| תוסף התזונה Re-Live Super
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה