גולי עמרם - מטפלת זוגית, משפחתית ומטפלת בהתמכרויות
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

גולי עמרם - מטפלת זוגית, משפחתית ומטפלת בהתמכרויות

גולי עמרם, מטפלת במבוגרים, עורכת טיפולים זוגיים, טיפולים משפחתיים ומטפלת בהתמכרויות. 
 
לגולי הכשרה מקצועית ומעשית רחבת היקף; היא בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מטעם האוניברסיטה העברית, בעלת הסמכה לטיפול זוגי ומשפחתי מטעם אוניברסיטת תל אביב ובעלת הסמכה לטיפול בהתמכרויות. 
 
כמו כן, עברה גולי הכשרות וקורסים מקצועיים בתחומי הטיפול השונים, כמו טיפול בטראומה נפשית, טיפול בילדים ומשפחות במצבי סיכון, הכשרה בטיפול קבוצתי והנחיית קבוצות בתחומים שונים לרבות טיפול בהתמכרויות, קבוצות להורים המתמודדים עם קשיים שונים בחינוך ועוד, כמו גם קורסי הדרכה וניהול ועוד. 
 
מלבד הכשרתה המקצועית הענפה, לגולי ניסיון של למעלה מ-25 שנות ניסיון בטיפול. היא עוסקת בטיפול זוגי, בטיפול משפחתי וכן בהדרכת הורים, להורים המתמודדים עם קשיים שונים עם ילדיהם או להורים המעוניינים בהדרכה מעשית בתחומי ההורות וחינוך ילדיהם.  
 
כמו כן, גולי עובדת כמטפלת זוגית ומשפחתית במסגרת התוכנית האינטנסיבית של מרכז ד"ר טל, בה היא מסייעת לזוגות או לבני משפחה המתמודדים עם משבר של אחד מבני המשפחה. כחלק מעבודתה בתוכנית היא נותנת הדרכה לבני משפחה משמעותיים עבור המטופל כמו הורים, בני זוג, אחים וילדים לפי הצורך והעניין. בטיפול ישנה התייחסות למשבר שבן המשפחה עבר, ההבנה שלו, הגורמים שהובילו אליו, התבוננות בדפוסים משפחתיים לא יעילים וכיצד ניתן לשפרם, התארגנות מחדש במערכת המשפחתית מציאת דרכים להתמודדות יעילה, יצירת שיח בונה במשפחה, ניהול יעיל של קונפליקטים ועוד. מניסיוננו ישנה חשיבות ומשמעות גדולה לשילוב טיפול משפחתי או זוגי כחלק מתהליכי יציאה ממשבר.  
 
בנוסף, מסייעת גולי למכורים ומשתמשים לרעה הן בתהליכי גמילה והפסקת התלות בחומר או ההתנהגות הממכרים, הן בתהליכי הימנעות ממעידה וחזרה לשימוש וכן בתהליכים של חזרה לתפקוד מלא ועצמאי, שיקום ושיפור הדימוי העצמי, בניית אורח חיים בריא ומספק יותר ושיפור איכות החיים. במסגרת זו מסייעת גולי גם לבני המשפחה או לקרוביו של המכור בהדרכה, ליווי וסיוע הן בהתמודדות האישית שלהם והן בהדרכה כיצד לסייע למכור בתהליך שהחל. 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה