גלית רוזנברג-נעים - מנהלת סניף חיפה
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

גלית רוזנברג-נעים - מנהלת סניף חיפה

גלית רוזנברג-נעים, מנהלת סניף חיפה של מרכז ד"ר טל. בהכשרתה, עובדת סוציאלית ומטפלת בהתמכרויות, בוגרת תואר ראשון ותואר שני בעבודה סוציאלית ובוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב.

גלית עוסקת בטיפול פרטני בבני נוער ומבוגרים ובעלת ניסיון והכשרה בתחומי טיפול רבים. כך מסייעת גלית בהתמודדויות רגשיות שונות לרבות שינויים במצב הרוח, דיכאון, חרדות, התמודדות עם דימוי עצמי נמוך, התמודדות עם משברים פתאומיים או כרוניים, קושי ביחסים בין-אישיים, לרבות זוגיים ועוד. 

כמו כן, גלית מסייעת לנשים וגברים המתמודדים עם פגיעה בדימוי הגוף שלהם, בהתמודדות עם הפרעות אכילה שונות, לרבות אכילה רגשית.  

בנוסף, גלית מסייעת למשתמשים לרעה ובמכורים לחומרים כמו אלכוהול וסמים וכן בהתמכרויות התנהגויות שונות, גלית מסייעת בתהליכי גמילה ומלווה לאורך השלבים השונים של התהליך, אך לא פחות חשוב מכך גלית מסייעת למטופליה להשיב את תחושת השליטה לחייהם כמו גם את האמונה בעצמם, לחזור למסלול חיים תקין ופעיל, לאורח חיים בריא ומתפקד ולהכיר את עצמם, משפחתם וחייהם מחדש.

לגלית ניסיון רב וייחודי עם אימהות מכורות, נשים אשר מצאו עצמך משתמשות לרעה, מפתחות תלות או מתמכרות לחומרים או התנהגויות שונות. גלית סייעה ומסייעת לאימהות ונשים אלו בהתמודדות הכפולה, הן מול ההתמכרות והצורך בהשבת השליטה לחייהן ובהן בהתמודדות של השלכות ההתמכרות ביחסים מול הילדים, בתפיסתן העצמית כהורה / אם ובקשיים הייחודים שעולים לאורך הדרך.

לגלית ניסיון של למעלה מעשרים שנים בטיפול במסגרות ציבוריות ופרטיות שונות, לרבות עבודתה בצה"ל וספציפית ביחידה לטיפול בתגובות קרב. כחלק מניסיונה  עסקה  בטיפולים פרטניים, הדרכות הורים, ליווי משפחות, בסיוע למכורים ומשתמשים לרעה ועוד. 

בנוסף, גלית עבדה כעוזרת מחקר בסטנפורד במחקר שבדק את השפעת טיפולים אלטרנטיביים על דיכאון בזמן הריון ושימוש בתרופות מרשם. כמו כן, 

גלית בוגרת קורסים והשתלמויות מקצועיות רבות בתחומים של טיפול בהתמכרויות, טיפול זוגי, גישור, הנחיית קבוצות, מיינדפולנס, מנטליזציה, טיפול בטראומה, טיפול בשיטת  PE בהנחייתה של פרופ' עדנה פואה, הכשרת הנחיית קבוצות ועוד.  סרטונים של גלית רוזנברג-נעים

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה