גמילה מהימורים - טיפולי גמילה במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


גמילה מהימורים - זה אפשרי!

יש המנסים לעזור למכור להימורים, לתת לו כסף, לא לעזוב אותו לרגע, להכריח אותו להפסיק. יש המתרחקים מהמכור להימורים, יש הכועסים שוב ושוב איך הוא לא מצליח להפסיק ודי? יש המסבירים שוב ושוב לאדם המכור עד כמה הכסף לא חשוב להם!


כולם, בדרכם, מנסים לעזור למכור לצאת ממעגל הקסמים אליו נכנס. אלא שכמעט תמיד קרובים ומשפחה לא יכולים לסייע למכור לשבור את מעגל ההתמכרות שלו.

אם גם אתם ניסיתם את כל השיטות לעזור לקרובכם, או אולי ניסיתם בעצמכם בדרכים שונות להפסיק להמר ולעצור את הדחף לנסות להשיב את הכסף האבוד על ידי עוד הימור אחד אחרון מוצלח.. דעו שיש גם דרך אחרת.

דרך אחרת לחיות חיים ללא מתח, חיים של אמון משפחתי, חיים של שליטה. התקשרו אלינו בכל עת ונשמח לעזור לכם למצוא את הדרך המתאימה ביותר עבורכם לאיכות חיים זו.

צלצלו עכשיו לייעוץ והכוונה: 03-6413483

גמילה מהתמכרויות היא לא רק גמילה מההתנהגות עצמה אלא מציאת השורש של ההתמכרות, השורש שעל בסיסו התפתחתה ההתמכרות, מאותו שורש מנסה המתמכר לחמוק.

אז איך אפשר להיגמל מהימורים?

בניגוד להתמכרויות התנהגותיות אחרות כמו התמכרות לקניות, התמכרות למין או התמכרות למחשב, התמכרות להימורים, שגם היא התמכרות התנהגותית, מחייבת הפסקה מוחלטת של ההתמכרות והמנעות מהימורים, מכל סוג, לתמיד.

תוכנית "קרוב לבית" - תכנית אינטנסיבית ייחודית בליווי רפואי, חזרה לתפקוד חיוני תוך זמן קצר, לפרטים חייג/י 03-6413483

מכאן שתהליך הגמילה העיקרי כולל לא רק את הפסקת ההתנהגות עצמה אלא גם את היכולת להתמודד עם החיים ללא ההימורים, להתמודד עם הצורך לשלוט שוב ושוב ביצר להמר ועם הנזקים הרבים שנגרמו לאורך הדרך.

בראש ובראשונה השבת האמון של המשפחה והקרובים במכור, אך לא פחות חשוב מכך השבת האמון של המכור בעצמו.

הקליקו לסיוע מקצועי לזוגות ובני משפחה
חיים לצידו של מכור

למרות שפעמים רבות ניכר כי המכור להימורים הוא אדם חזק, יציב, חכם שכולם מסביב בטוחים שהוא מכלכל צעדיו נכון; תחושות אשם, חרטה, בושה, שנאה וביקורת עצמית מבטאים דימוי עצמי נמוך הרבה יותר ממה שמוקרן החוצה.

טיפול רגשי כחלק מגמילה מהתמכרות להימורים פונה להתמודדות עם תחושות אלו ושינויים כחלק מהשבת האמון של האדם בעצמו.

התפכחות מהפנטזיה

טיפול רגשי פונה גם למציאת הדרך האחרת להשיג שלוות נפש, למצוא חלום אחר שאינו נשען על זכייה פתאומית שתהפוך את הקערה על פיה ותשאיר את כולם באושר ועושר לנצח.

פנזטיה זו , שמלווה מכורים רבים להימורים, היא זו שמזינה לא פעם את הדחף להימורים, ובהתאמה מפילה גם את האדם לחובות, הלוואות, מסכת שקרים, הסתבכות עם החוק כמו גם עם העולם התחתון, אכזבה מצד המשפחה, פיטורין מהעבודה ועוד.

מכאן שבין המטרות החשובות בטיפול הוא הבנת המכור כי הפנטזיה שבעיותיו יפטרו בין רגע, היא פנטזיה לא מציאותית, וכי באמצעות כשרונו, יכולתיו, וחוזקותיו להטיב את מצבו גם ללא הסתבכות נוספת.

התפכחות מהפנזטיה תוך עבודה על הדימוי העצמי של המכור הם בבסיס הטיפול הנפשי בהתמכרות להימורים.

הקליניקה לטיפול נפשי ורגשי תשמח ללוות אותך ואת משפחתך על ידי מיטב אנשי המקצוע שיעניקו לך טיפול אמין ודיסקרטי ויסייעו לך בהשבת השלווה הנפשית ואיכות החיים.

תוכלו לפנות אלינו בכל עת ונשמח להמליץ לכם על איש מקצוע המטפל בגמילה מהתמכרויות.


סרטונים בנושא
הצוות המומחה בהתמכרויות צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
להרגיש קצת יותר טוב - תוספי התזונה הטבעיים של דר' טל | תוסף התזונה Re-Start Super
| תוסף התזונה Re-Live Super
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה