ד"ר מילנה בנימין - פסיכיאטרית מומחית
  חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


ד"ר מילנה בנימין - פסיכיאטרית מומחית

ד"ר מילנה בנימין, פסיכיאטרית, בעלת תואר דוקטור לרופאה מטעם אוניברסיטת תל אביב. בימים אלה משלימה את לימודיה בבית הספר לפסיכותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב.
 
ד"ר בנימין מטפלת במבוגרים החל מגיל 18. עורכת ייעוצים ואבחונים פסיכיאטרים, מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של קשיים רגשיים, כמו: חרדות ופוביות ספציפיות, התקפי חרדה, דיכאון והפרעות במצב הרוח, OCD  (הפרעה טורדנית-כפייתית, התמודדות עם מצבי טראומה ומשבר, מצבי אבל וטראומה מורכבת ועוד.
 
בטיפוליה מקפידה ד"ר בנימין לבנות לכל אחד את תוכנית הטיפול המתאימה ביותר עבורו, בהתאם לאבחנה הפסיכיאטרית אותה ערכה. היא בעלת ניסיון רב בהתערבויות במשבר, ובבניית תכנית הן למטופל והן למשפחתו.
 
המלצותיה אלה משתנות מאדם לאדם ובהתאם לקושי אותו מזהה. כך, היא עשויה להמליץ על שילוב של טיפול תרופתי עם טיפול רגשי, רתימת בני המשפחה כחלק מהטיפול, שילוב של שיטות טיפול שונות, לרבות שיקום וחונכות ועוד, וכל זאת מתוך מטרה לעזור לאדם לשפר את איכות חייו ולהרגיש טוב יותר.
 
את ניסיונה צברה ד"ר מילנה כחלק מעבודתה במחלקת היום בלוד, שם ערכה אבחונים פסיכיאטרים, הנחית קבוצות טיפוליות, טיפולים פרטניים בשיטת ה CBT ובשיטת הסכמה-תרפיה, טיפולים ארוכי טווח ועוד. 
 
ד"ר בנימין מטפלת בשפה העברית, האנגלית והרוסית 
 

סרטונים בנושא
הצוות המומחה במרכז ד"ר טל צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
להרגיש קצת יותר טוב - תוספי התזונה הטבעיים של דר' טל | תוסף התזונה Re-Start Super
| תוסף התזונה Re-Live Super
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה