ד"ר פידא מוגרבי
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר פידא מוגרבי - פסיכיאטרית מומחית

ד"ר פידא מוגרבי, פסיכיאטרית מומחית, בעלת תואר דוקטור לרפואה מטעם הטכניון, ערכה את התמחותה במרכז לבריאות הנפש ע"ש בריל ומשלימה בימים אלה לימודי פסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב.

ד"ר מוגרבי עורכת יעוצים ואבחונים פסיכיאטריים למבוגרים החל מגיל  18 ועד בני הגיל השלישי. היא מסייעת בהתמודדות עם מגוון רחב של קשיים רגשיים, כמו: חרדות ופוביות ספציפיות, התקפי חרדה, דיכאון והפרעות במצב הרוח, OCD  (הפרעה טורדנית-כפייתית), התמודדות עם מצבי טראומה ומשבר, מצבי אבל וטראומה מורכבת ועוד.

בנוסף, מסייעת ד"ר מוגרבי לאנשים החווים לחץ נפשי וקושי בתפקוד בעקבות מצבי סטרס וקושי להתמודד עם לחצים שמביא איתו העידן המודרני.

כמו כן, מסייעת ד"ר מוגרבי לאנשים המתמודדים עם שאלות סביב הזהות המינית שלהם, שאלות מגדריות ובהתמודדויות המאפיינות אנשים המשתייכים לקהילה הלהט"בית, לרבות דיכאון, טראומה ועוד.

מלבד ניסיונה באבחון וייעוץ פסיכיאטרי, ד"ר מוגרבי מנוסה במגוון שיטות טיפול רגשי. כך מסייעת לאנשים המתמודדים עם טראומה או פוסט טראומה באמצעות טיפול בשיטת ה- PE, מסייעת לאנשים הסובלים מחרדות, פוביות, אובססיות או OCD  באמצעות טיפול בשיטת ה- CBT  (טיפול קוגניטיבי התנהגותי). כמו כן, לד"ר מוגרבי ניסיון בטיפולים דינמיים, הן קצרי טווח והן ארוכי טווח והיא משלבת בטיפוליה גם עקרונות ויישומים מעולם המיינדפולנס ושיטת ה- DBT, המומלצות לטיפול בבעיות של ויסות רגשי והפרעת אישיות גבולית.

ד"ר מוגרבי מאמינה בשילוב טיפולים פסיכופרמקולוגיים ופסיכותרפיים. מתוך ניסיונה העשיר היא ממליצה למטופליה על שיטת טיפול, או על שילוב בין כמה שיטות טיפול, אשר יסייעו להם להתגבר על קשייהם באופן המיטבי ביותר.

ד"ר מוגרבי מטפלת בשפות עברית, אנגלית וערבית .

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה