ד"ר שלי סנטו - פסיכיאטרית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר שלי סנטו - פסיכיאטרית מומחית

ד"ר שלי סנטו, פסיכיאטרית מומחית, בעלת תואר דוקטור לרפואה מאוניברסיטת בן גוריון.
 
ד"ר סנטו היא מומחית לטיפול ממוקד בטראומה ובהפרעה פוסט טראומטית בשיטת החשיפה הממושכת, PE ועובדת כיום עם נכי צה"ל ביחידת הטראומה במרפאה לבריאות הנפש ברמת חן. 
 
בנוסף, היא בעלת ניסיון רב שנים ומומחית בטיפול ב - OCD, הפרעה אובססיבית קומפולסיבית. היא מסייעת למטופליה להתגבר על הקשיים הנלווים להפרעה זו באמצעות מגוון שיטות טיפול כמו טיפול קוגנטיבי התנהגותי, CBT, שיטת EXRP ועוד. 
 
ד"ר סנטו עורכת חוות דעת ואבחונים פסיכיאטריים, מטפלת במצבי דיכאון וחרדה כמו גם במצבים של דיכאון תגובתי לאחר אירוע מלחיץ, התקפי חרדה, חרדה חברתית, פוביות, התמודדות עם קשיים רגשיים כמו הפרעות אישיות, התמודדות עם טראומה, לחץ נפשי, משברים נפשיים ועוד.
 
בוגרת הקורס בחשיפה ממושכת ,PE, בהדרכת פרופסור עדנה פואה לטיפול בפוסט טראומה, בוגרת הקורס EXRP לטיפול ב-OCD ובעלת הסמכה לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). 
 
לד"ר סנטו ניסיון טיפולי רב אותו רכשה במסגרות שונות, בין השאר כחלק מעבודתה כרופאה ופסיכיאטרית במסגרות התנדבותיות שונות, כמו רל"א - המרפאה הפתוחה של רופאים לזכויות אדם ובמסגרת התמחותה בבית חולים "שיבא"בתל השומר. 
 
במקביל עובדת ד"ר סנטו במרפאה לבריאות הנפש ברמת חן. מלבד עבודתה ביחידת הטראומה של המרפאה, מנהלת ד"ר סנטו את יחידת "מעגלים" המעניקה טיפולים רגשיים וטיפולי CBT לצעירים הסובלים מסכיזורפניה.  
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה