ד"ר יקי מדי פסיכיאטר מומחה - מרכז ד"ר טל לתמיכה רגשית ונפשית
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר יקי מדי פסיכיאטר מומחה

ד"ר יקי מדי, פסיכיאטר מומחה, מטפל בילדים ובני נוער. 
 
סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן גוריון, בוגר בית הספר ללימודי המשך בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר באוניברסיטת תל אביב ומשלים כעת את לימודי הפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב. 
 
ד"ר מדי עוסק באבחון, ייעוץ וטיפול בילדים ובני נוער במגוון רחב של תחומים, לרבות אבחוני הפרעות קשב וריכוז, אבחון הפרעות תקשורת, אבחונים ייעודיים לוועדות השמה, וועדות שילוב כמו גם לביטוח לאומי ומוסדות אחרים. 
 
בנוסף, עורך ד"ר מדי ייעוציים ממוקדים שנועדו להתאמת טיפולים תרופתיים מסייעים, יעוצים ואבחונים בקשיים רגשיים כמו פחדים וחרדות בילדים, לרבות התקפי פאניקה, מחשבות טורדניות ואבחון וטיפול בהפרעה אובססיבית קומפולסיבית, OCD, טיפול במצבי טראומה בילדים ובני נוער,  בעיות התנהגות, מופנמות וביישנות, מצבי רוח ודיכאון בילדות וכדומה. 
 
ד"ר מדי מתמחה בטיפול בנושאים של גיבוש זהות מינית, סוגיות של נטיה מינית וזהות סביב שאלות מיגדר, החל מגיל הילדות וכמובן בגיל ההתבגרות. יכול לסייע לילדים, הורים ובני נוער, שסובלים מבלבול ומתהיות ושאלות בתחום זה ורוצים לקבל הכוונה להתמודדות נכונה ובריאה סביב הסוגיה הזו. 
 
בנוסף לעבודתו הקלינית כפסיכיאטר ילדים במרכז, עוסק ד"ר מדי גם בהוראה בחוג לריפוי בעיסוק בפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון וכעת משמש גם כרופא בכיר במחלקת נוער נס ציונה, במחלקה האשפוזית.
 
במהלך לימודיו והתמחותו נבחר לטיוטור מצטיין בתוכנית סטודנטים אמריקאיים / ניו יורק של אוניברסיטת תל אביב. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה