ד"ר ליאור אדלר - פסיכיאטר מומחה
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר ליאור אדלר - פסיכיאטר מומחה

ד"ר ליאור אדלר, פסיכיאטר מומחה לטיפול בילדים ובני נוער וכן רופא ילדים מומחה. 
 
בעל תואר דוקטור לרפואה בהצטיינות מטעם הטכניון ותעודת מומחיות בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר. בוגר בית הספר ללימודי המשך בפסיכיאטריה של הילד והמתבגר ובימים אלו משלים לימודי פסיכותרפיה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב. 
 
ד"ר אדלר עוסק בייעוץ, אבחון וטיפול בילדים ובני נוער בסוגיות ומצבים מגוונים כמו למשל, פחדים וחרדות (פוביות ספציפיות, התקפי חרדה ועוד), דיכאון בילדות ובגיל ההתבגרות, מחשבות טורדניות של ילדים וביטוייה של הפרעה אובססיבית קומפולסיבית (OCD) בילדים ובני נוער וכד'.
 
ד"ר אדלר מסייע גם בהכוונה וייעוץ בשאלות הנוגעות להתאמה נכונה למסגרת הלימודית,  קשיים בבית הספר, לרבות קשיי קשב וריכוז, קשיים לימודיים וחברתיים, בעיות התנהגות, התמודדות עם בעיות חברתיות, דימוי עצמי נמוך וכדומה, התמודדות עם מעבר בין מסגרות ועוד.
 
בטיפוליו בילדים משלב ד"ר אדלר בין התמחותו בפסיכיאטריה לבין התמחותו ברפואת ילדים. הניסיון שרכש בכל אחד מתחומים אלה מעניק תמונה רחבה ומעמיקה יותר ומאפשר התאמה טובה של הטיפול המומלץ, במיוחד בהפרעות רגשיות המערבות גם היבט פיזיולוגי, ולהיפך – מחלות פיזיות, אשר להן השלכות רגשיות על מצבו הנפשי של המטופל. וכן הוא מתייחס בטיפוליו הן להיבט הרפואי הפרקטי, והן להיבט הנפשי. 
 
ד"ר אדלר עבד כפסיכיאטר ילדים וכרופא מומחה ברפואת ילדים במסגרות ציבוריות שונות, לרבות במרכז לרפואת ילדים בשניידר, במרפאות חוץ העוסקות בפסיכיאטריית ילדים, במחלקת מבוגרים בבית החולים "גהה" ועוד. 
 
בנוסף, לד"ר אדלר ניסיון מחקרי רב, בין השאר גם ברפואת ילדים, ובאמתחתו פרסומים אקדמאיים שונים ומגוונים.  
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה