ד"ר שלומית מיטלר - פסיכיאטרית ילדים ונוער מומחית
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ד"ר שלומית מיטלר - פסיכיאטרית ילדים ונוער מומחית

פסיכיאטרית ילדים ונוער מומחית, בעלת תואר לרפואה מטעם אוניברסיטת תל אביב ולימודי המשך והתמחות בפסיכיאטריה של ילדים ונוער והגיל הרך באוניברסיטת תל אביב.
 
ד"ר מיטלר בעלת ניסיון רב באבחון, ייעוץ וטיפול בילדים החל מהגיל הרך ועד גיל 18. 
 
היא מסייעת בתחומים מגוונים כמו: ייעוצים פסיכיאטרים במקרים של עיכוב התפתחותי, אבחוני אוטיזם, אבחונים לוועדות השמה, אבחון פסיכיאטרי לביטוח לאומי או וועדות רפואיות אחרות, אבחוני קשב וריכוז, ייעוץ במקרים של דיכאון, חרדה, פוביות, הפרעה טורדנית כפייתית (OCD), מחשבות טורדניות, ייעוצים תרופתיים ועוד.  
 
לד"ר מיטלר ניסיון רב שנים בפסיכיאטריה של הגיל הרך, הילד והמתבגר כחלק מעבודתה במרכז הרפואי לבריאות הנפש בבאר יעקב, ביחידה להתפתחות הילד בבי"ח דנה-דואק לילדים, במרכז לבריאות הנפש בת"א, שם שימשה גם  כראש צוות במחלקת ילדים ונוער. 
 
כמו כן, צברה את ניסיונה כיועצת רפואית בגיל הרך בגני העמותה לילדים בסיכון. בנוסף, עבדה ד"ר מיטלר כעשור בקופת חולים מאוחדת שם שימשה בתפקידים שונים, לרבות: יועצת פסיכיאטרית במכון להתפתחות הילד, מנהלת מרפאת ברה"ן ילדים ונוער גבעת שמואל, ופסיכיאטרית מומחית של הילד והמתבגר.
 
ד"ר מיטלר חברה באיגוד הישראלי לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר, החברה הישראלית לבריאות הנפש בקהילה ובאיגוד האמריקאי לפסיכיאטריה של הילד ומתבגר.
 
ד"ר מיטלר מטפלת בשפה העברית והאנגלית  
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה