הורות והגיל הרך - הורים לילדים בני הגיל הרך
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


הורות והגיל הרך - מה מאפיין את התקופה?

התקופה המתחילה ברגע בו הילדים נולדים ועד שהם מתחילים את מסלולם הארוך במערכת החינוך, עם כניסתם לכיתה א', היא תקופה המכונה בפי אנשי המקצוע "הגיל הרך".

זוהי תקופה רוויה בחוויות נהדרות, סיפוק והנאה מהילד, צמיחה, התפעלות מהקצב המהיר והמדהים בו ילדינו גדלים ומצליחים לבלוע את העולם בלי היסוס.

תקופה זו, פעמים רבות, מתוארת כתקופה החשובה ביותר לעיצוב המבוגר שיהיה, לבניית הדימוי העצמי שלו, עצמאותו, יכולת קבלת ההחלטות שלו, ראייתו את העולם כחיובי או שלילי וכן כחשובה להתפתחות של יכולות שכליות המהוות את אבני היסוד להמשך הדרך.  

כאשר, אנו ההורים, חשים כי משהו אולי לא בסדר עם ילדינו, עולה בנו ספק כלשהו לגבי אופן התנהגותו או התפתחותו התקינה, חשוב לפנות לאיש מקצוע לשם התייעצות.


משפטים שלא מומלץ להגיד בפני הילדים - טל רחמים-בירן וד"ר אילן טל ל-YNET

איש מקצוע, ידע לאבחן את מקור הקושי (מוטורי, שכלי, רגשי) וכיצד לטפל בה בהתאם. אבחנה זו חשובה, על מנת לצמצם את התסכול, הן של ההורים והן של הילדים ולהבטיח את הפגיעה המועטה ביותר בהתפתחותו ורווחתו הנפשית של הילד.

בכל קושי שעולה במשפחתכם, אל תהססו ואל תתביישו, תוכלו לפנות לאחד מאנשי המקצוע בקליניקה האמונים על טיפול בגיל הרך. ליצירת קשר עימנו.

אנו מטפלים במגוון רחב של קשיים ותחומי התפתחות השייכים לגיל הרך, ביניהם:


בשל השינויים הרבים בין ילדי הגיל הרך, לילדי בית הספר וילדי גיל ההתבגרות, עלה את הצורך באנשי מקצוע נפרדים לתחום הגיל הרך.

גם אנחנו בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל, רואים את החשיבות של צורך זה.

הטיפול נעשה בשיטה של הדרכת הורים, טיפול דיאדי או טיפול במשחק (באופן פרטני). על שיטות אלו תוכלו לקרוא באתר בהרחבה. כמו כן אנו עוסקים בטיפול פסיכולוגי פרטני, הדרכות הורים להתמודדות נכונה בבית וכן בטיפול משפחתי. כל הטיפולים נעשים על ידי אנשי המקצוע שלנו, שהינם מקצועיים מחד, ובעלי גישה נעימה, מרגיעה ומשרת ביטחון כלפי הילדים, מאידך. 


פנו אלינו, בכל עת, בכל דרך שתחפצו, אם דרך טופס הפניה באתר או דרך שיחת חינם, ונשמח לסייע לכם בהתאמת המטפל והטיפול המתאים ביותר. 

 

מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה