הורים אובדי עצות: הורים וילדים במרכז ד''ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


הורים אובדי עצות: הורים וילדים במרכז ד''ר טל

לילות רבים אתם הולכים לישון עם עין פקוחה, אוזן כרויה ובעיקר לב דואב ומלא חששות. "ילדים זה שמחה?"... כן, ילדים הם אכן מקור רב לשמחה, לאושר, לתחושת סיפוק ותכלית, אבל יחד עם האהבה הבלתי נגמרת אליהם, נולדות גם השאלות, החששות והדאגות באשר למה שעובר עליהם, בין אם גלוי בין אם נסתר.

הורים וילדים: התפתחות מאתגרת אלה לצד אלה

על התפתחות ילדים ובני נוער נכתבו עשרות תיאוריות ונערכו אלפי מחקרים שבעקבותיהם פותחו שיטות טיפול רבות ומגוונות. למעשה, התפתחות הילד הוא תחום מרכזי ביותר במדע הפסיכולוגיה, בעיקר בשל החשיבות של השפעת דרכי ההתפתחות של הילד על עיצובו כבוגר בעתיד.

התפתחות זו רוויה באתגרים, בשלבים שיש לעבור, סולמות שיש לטפס עליהם, אשר במהלכם עלולים להופיע גם קשיים ומכשולים (ומי כמונו ההורים יודעים זאת): הפרעות קשב וריכוז, פחדים וחרדות של ילדים, קשיים חברתיים, הפרעות אכילה, הסתגרות של בני נוער ועוד.

במיוחד עבור כך הכנו סדרת מאמרים שינסו לשפוך מעט אור על הנושא של גידול ילדים בעידן שלנו. הסדרה מתמקדת בכמה קשיים נפוצים עמם מתמודדים הורים או חוששים מפניהם לקראת ההתבגרות של ילדיהם היא מציינת נורות אזהרה מרכזיות וסימנים איך להבדיל בין התנהגות טבעית לבין התנהגות שמעוררת חשד אמיתי ונותנת עצות איך לסייע לילד להשלים את התפתחותו כראוי.

הורה מאושר - ילד מאושר? אל תרים יותר מידי את התינוק- הוא יתרגל? טל רחמים בירן וד"ר אילן טל מנפצים מיתוסים ועצות לגבי גידול ילדים

במקרה של שאלות נוספות, הרהורים וספקות, תוכלו לפנות אלינו בכל עת. כמו כן אנו ממליצים לכם להתרשם מצוות המטפלים ואנשי המקצוע בתחום התפתחות ילדים ובני נוער של הקליניקה במרכז ד"ר טל, המציעים מגוון שיטות טיפול ואמצעי אבחון החל מחודשי החיים הראשונים של הילד ועד רגע לפני כניסתו לחיים בוגרים. ליצירת קשר עימנו.


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה