הראל פלד- פסיכולוג רפואי במרכז דר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

הראל פלד - פסיכולוג רפואי

פסיכולוג רפואי מומחה, בעל תואר שני בפסיכולוגיה רפואית מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו ובעל תואר ראשון כפול, בפסיכולוגיה ובתכנית "אופקים" למצטיינים, במדעי הרוח של אוניברסיטת חיפה. 
 
התמחה בפסיכולוגיה רפואית בקריה הרפואית לבריאות האדם, בבית חולים רמב"ם בחיפה, במחלקות האשפוז השונות, לרבות המכון האונקולוגי ומכון הלב, שם הקים את השירות הפסיכולוגי. 
 
הראל פלד הוא פסיכולוג רפואי העוסק בטיפול פרטני וקבוצתי במסגרת תכנית "צעד קדימה". הראל מטפל באופן אינטגרטיבי ומשלב בטיפוליו הפרטניים אלמנטים קוגנטיביים - התנהגותיים לצד הסתכלות דינאמית. במסגרת התכנית, הראל מטפל ומלווה מטופלים המתמודדים עם מגוון קשיים, לרבות הפרעות חרדה, דיכאון והפרעות אישיות. הראל מעביר קבוצה המכונה "גוף-נפש" ובה, לצד עבודה קבוצתית דינאמית, מתרגלים המשתתפים תרגולי מיינדפולנס שהוכחו כמפחיתי חרדה וכמועילים בהתמודדות עם דיכאון ועם הפרעות מצב רוח שונות.
 
במסגרת טיפוליו הפרטניים הראל עורך טיפולים פרטניים לצעירים ומבוגרים במגוון רחב של הפרעות ומצבים רגשיים המושפעים מהמצב הגופני, בדגש על הפרעת דחק פוסט טראומתית (PTSD), חרדות, לרבות חרדת בריאות, דיכאון, הפרעות הסתגלות וכן מצבים פסיכוסומטיים, התמודדות עם כאבים לא מוסברים או כאבים שאינם עוברים, בעיות שינה לסוגיהן, התמודדות עם מתח וחשש לפני ניתוח, כמו גם עם ההשלכות הרגשיות שלאחריו ועוד.  
 
כחלק בלתי נפרד מהכשרתו ומעבודתו, מסייע הראל למטופלים ולבני משפחתם להתמודד עם מצבים בריאותיים מורכבים, כרוניים ואקוטיים כאחד, תוך שילוב טיפול דינאמי-רגשי וטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) . 
 
כמו כן, מסייע הראל בהתמודדות עם סוגיות שונות עמם אנשים מתמודדים בחייהם כמו דימוי עצמי נמוך או לא יציב, שינויים במצב הרוח, קושי בניהול מערכות יחסים בין אישיות או ביצירת קשרים חברתיים, קשיים באינטימיות, דאגנות יתר וכן בליווי אנשים המעוניינים למצות את יכולותיהם, להכיר את עצמם טוב יותר ולשפר את איכות חייהם.   
 
בנוסף, הראל מנוסה בטיפול במשברי חיים ובקונפליקטים אישיים ובינאישיים, כאשר טיפוליו נעשים מתוך עמדה אמפאטית והסתכלות הוליסטית, כוללנית, על המשבר והקשריו השונים. 
 
להראל הכשרה לטיפול בשיטת EMDR, ראשי התיבות של Eye Movement Desensitization and Reprocessing, לה ניסיון מוכח, קליני ומחקרי, כשיטה יעילה וקצרת מועד לטיפול בטראומות, חרדות ופחדים.
 
הראל עורך גם טיפולים זוגיים, במהלכם עוזר לזוגות להתגבר על קשיים ספציפיים שחווים ולשפר את איכות מערכת היחסים ביניהם.
 
בטיפוליו דוגל הראל באינטגרציה בין שיטות טיפול שונות מתוך ניסיון להתאימן אישית לצרכי המטופל, מצבו הרגשי והפיזי ומשאביו.
 
במקביל, הראל עובד כיום כפסיכולוג מומחה בבית החולים במכון הלב וכן כיועץ פסיכולוגי המהווה חלק ממערך הייעוץ הפסיכיאטרי והפסיכולוגי למחלקות בהן אין שירות פסיכולוגי. כמו כן, במסגרת שירות המילואים שלו, עובד הראל עם יחידות מיוחדות ומסייע בניהול מצבי דחק ומשבר. 
 
הראל מציע טיפולים פרטניים וזוגיים למבוגרים ולמתבגרים בעברית, באנגלית ובערבית.
 

אני מאמין
 

אני מאמין שהסוד של טיפול טוב טמון בקשר בין המטפל למטופל ובהבנה שראשית יש כאן הזדמנות למפגש אנושי שהפרטים המשתתפים בו יוצקים לתוכו את התוכן במטרה לחקור, להבין, לכאוב ולהקל. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה