ולריה גרופמן - עובדת סוציאלית
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ולריה גרופמן - עובדת סוציאלית

ולריה גרופמן, עובדת סוציאלית ומנחת קבוצות, בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן ובעלת תואר שני בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת טורונטו בקנדה. 

ולריה עורכת טיפולים פרטניים במבוגרים ומסייעת בהתמודדות עם מגוון קשיים רגשיים, לרבות התמודדות עם שינויים במצב הרוח, דיכאון, חרדות, התמודדות עם סטרס, לחצים נפשיים, התמודדות עם מצבי משבר, אובדן ואבל ועוד.

לולריה התמחות ייחודית וניסיון רב בסיוע למשפחות המתמודדות עם אלצהיימר או דמנציה של אחד מבני המשפחה. היא מדריכה משפחות, מלווה ומעניקה תמיכה רגשית בהתמודדות עם התהליך המורכב של גילוי המחלה, התמודדות עם ביטוייה, לרבות התפרצויות זעם, שינויי ההתנהגות ומצבי הרוח של החולה כמו גם המשמעות ארוכת הטווח של גילוי המחלה. ולריה גם מסייעת למשפחות בקשר מול גורמים טיפוליים אחרים, תיאומי טיפול ומידע אודות מיצוי זכויותיהם.

טיפוליה של ולריה מותאמים באופן אישי לכל אדם ואדם, לפי קשייו וצרכיו הייחודים, כאשר היא עורכת פסיכותרפיה קצרת וארוכת טווח. היא מתבססת על הטיפול הדינמי ומשלבת בה גישות, ועקרונות משיטות טיפול נוספות, כמו למשל, הגישה קוגניטיבית ההתנהגותית, מתוך מטרה לסייע לכל אחד להתגבר על קשייו ולהרגיש שינוי באיכות חייו תוך זמן קצר.

לאורך שנות התמחותה עבדה ולריה במקומות ציבוריים ופרטיים כאחד, בהם צברה את ניסיונה הקליני. ביניהם ניתן למנות את המכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש, במחלקת פסיכוגריאטריה ב Mount Sinai Hospital בקנדה, עמותת עמדא לחולי אלצהיימר ומחלות דמנציה אחרות, בית חולים "לב השרון" ועוד.

ולריה מטפלת בשפה העברית והאנגלית

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה