זיו אבן זהב - פסיכולוגית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


זיו אבן זהב - נוירופסיכולוגית ופסיכולוגית שיקומית

   19/06/2013 16:43

סנדרין ברנר דז'יאן

 

זיו אבן זהב, נוירופסיכולוגית ופסיכולוגית שיקומית מומחית, מתמחה גם בפסיכולוגיה חינוכית. 
 
זיו התמחתה כעשור בבי"ח שניידר. במהלך השנים פעלה במסגרת:  המכון לאנדוקרינולוגיה וסכרת,  מרפאת חרדה, מרפאת פוסט טראומה, וגנטיקה התנהגותית. כמו גם, עבדה מספר שנים בשירות הפסיכולוגי החינוכי ובפרויקט הלאומי. 
 
זיו מטפלת בכל טווח הגילאים, וייחודה בטיפול בהפרעות חרדה. 
 
היא רואה את הטיפול כמסע לגילוי החוסן הנפשי הקיים בכל אדם ולהוצאתו מ"הכוח אל הפועל". במסע כזה אנשים מופתעים לא פעם מתעצומות הנפש הקיימות בו, הכישרונות והיכולות הייחודיים החבויים בתוכו. 
 
בטיפוליה היא משלבת טכניקות מטיפולי CBT,   PE, דמיון מודרך, מנטליזציה, פסיכולוגיה חיובית , וכן התייחסות לעולמות רגשיים מתוך התבוננות דינמית. 
בילדים היא מטפלת דרך משחק ושיחות, תוך עבודה במקביל עם ההורים, ובעת הצורך מול המסגרת הבית ספרית, תוך שימת דגש בטיפול על חיזוק הדימוי העצמי של הילד, מה שנמצא כתורם לשיפור מצבו הרגשי, החברתי והלימודי. 
 
במתבגרים היא מטפלת בשיחות, תוך מתן דגש על המרחב החברתי וחיזוק הביטחון העצמי. טיפוליה נשענים על ההבנה שגיל ההתבגרות הינה תקופה מורכבת ושכחלק מכך מתבגרים רבים חשים כי הם זקוקים למבוגר מקשיב ומייעץ, המכבד גם את המרחב האישי שלהם.  
 
לבסוף, זיו הנה בעלת ניסיון רב בטיפול במבוגרים במיוחד במצבי מתח וחרדה מסוגים שונים, כגון: פוביות ספציפיות (טיסות, מעליות), חרדת קהל, חרדה חברתית, חרדת בחינות והתקפי פאניקה. וכן מסייעת לאנשים בהתמודדות עם משברי חיים ודילמות בינאישיות ומשפחתיות.  
 

סרטונים בנושא
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה