טיפולים מתקדמים על ידי פסיכולוגים: חייגו 03-6413483
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


מגוון טיפולים מתקדמים בקליניקה של ד"ר טל

בשנים האחרונות תחום הטיפול הרגשי הנפשי והפסיכולוגי הפך למתקדם יותר, לגיטימי יותר, מתחדש ומתרחב. כיום יש מגוון רחב של טיפולים מתקדמים שמטרתם לפנות למגוון של אנשים עם קשיים שונים על מנת לסייע להם בדרכים שונות.

למידע ויעוץ ראשוני חייגו: 03-6413483

קידמה ופסיכולוגיה

תחום הטיפולים המתקדמים, צמח בין היתר מהתפתחותן של תיאוריות למידה, העמקת הידע במדעי המוח, פיתוחים טכנולוגיים ועוד. אחת הדוגמאות הבולטות להתקדמות בתחום זה היא ההבנה הגוברת בדבר הקשר בין גוף ונפש ובדבר ההשפעה ההדדית של בריאות הגוף על בריאות הנפש ולהיפך.

מתעניינים בטיפולים מתקדמים? קראו על טיפול קצר מועד
מתעניינים בקשר שבין גוף ונפש? הכנסו לערוץ גוף ונפש 

כך למשל, ידוע כי שקט נפשי, רוגע ותחושה של שלווה פנימית מחזקים את המערכה החיסונית של האדם ומאפשרים לו תפקוד בריא יותר. כמו כן, ידוע כי היכולת של האדם להתגבר על בעיות גופניות תלויה במידה רבה בחוסן הנפשי שלו.

באותו אופן, קשיים נפשיים כמו חרדה, דיכאון, חוסר שקט וסטרס מחלישים את הגוף, משפיעים על הבריאות ומהווים גורמי סיכון להתפתחותן של מחלות שונות כמו יתר לחץ דם, סכרת, בעיות לב, בעיות שינה, עייפות כרונית, כאבים כרוניים ועוד.

סוגי טיפול החדשים יותר מבוססים בין השאר על הקשר בין גוף ונפש, כאשר חלקם שואבים את הידע הפרקטי שלהם מהמחקר הענף על הקשר בין הפעילות המוחית של האדם לבין הדרך בה הוא חושב, מתנהג, מרגיש ומגיב.

לחצו כאן ליצירת קשר והכוונה ראשונית

התפתחויות נוספות בתחום הטיפול הנפשי התאפשרו בעקבות החשיפה של העולם המערבי לשיטות טיפול שונות, מהעולם, כמו למשל חכמת המזרח ושילובם יחד עם תובנות יעילות וידועות.

סוגי טיפולים מתקדמים בהתאמה אישית

בקליניקה של ד"ר טל מגוון טיפולים מתקדמים. הנכם מוזמנים לפנות אלינו על מנת שנוכל להמליץ על הטיפול המתאים ביותר עבורכם. כדי שתוכלו גם אתם להתרשם מה טוב עבורכם, צרפנו תיאור קצר על חלק מהשיטות המתקדמות אצלנו בקליניקה:

ביופידבק - משוב על המדדים הביולוגיים של הגוף - טיפול המבוסס על תובנת גוף ונפש, כאשר האדם לומד לווסת את השינויים הגופניים המתרחשים בגופו על מנת להקל על מצוקות רגשיות או על מצוקות גופניות. הטיפול נמצא יעיל להתמודדות עם לחץ נפשי, חרדות, אי שקטהפרעות שינה, תסמונת המעי הרגיז ועוד. 
 
נוירופידבק- אחד הטיפולים המתקדמים בקליניקה, כשמטרתו לתת משוב על הפעילות המוחית של המוח. שיטה זו מסייעת לשנות התנהגויות ודפוסי פעילות של המוח על מנת לקדם את מטרות הטיפול. נוירופידבק ידוע כיעיל בעיקר לטיפול בסימפטומים של הפרעת קשב וריכוז (ADHD) לאורך זמן וללא תלות בטיפול תרופתי.

CBTטיפול קוגניטיבי התנהגותי הינו טיפול בפני עצמו או כלי טיפולי המשולב במסגרת טיפולים פסיכולוגיים ועוסק בקשר שבין ההתנהגות והרגש של המטופל לבין דפוסי המחשבה שלו. טיפול קצר טווח שנמצא יעיל בהתמודדות עם חרדות ופוביות.

מיינדפולנס- כלי טיפולי היונק רעיונותיו מחכמת המזרח ונשען על עקרונות של אימוץ מבט בלתי לא שיפוטי של המטופל על חייו וקבלה עצמית לא ביקורתית. תרגול מיינדפולנס מסייע להתמודד עם דימוי עצמי נמוך, קשיים בין אישיים, חוסר שביעות רצון ועוד.

היפנוזה- שיטת טיפול ותיקה שלאחרונה עברה ריענון, המבוססת על שינוי דפוסי התנהגות וחשיבה באמצעות כניסה למצב התודעה השלישי, שבין ערות לשינה. מסייע לגמילה מהרגלים, התמודדות עם חרדות, טיפול בכאבים ועוד. 

טיפול יום אינטנסיביתוכנית "צעד קדימה" לטיפול אינטנסיבי שיקומי – תוכנית הדומה למחלקת יום. טיפול אינטנסיבי המוגבל בזמן וכולל ימים מלאים בהם מתקיימים טיפולים קבוצתיים, פרטניים, משפחתיים, התייחסות לפן השיקומי, תעסוקתי ועוד. התוכנית מלווה על ידי עובדים סוציאלים קליניים, פסיכולוגים, פסיכיאטר מלווה וכן צוות חונכים המלווה את המטופלים גם מחוץ לשעות הפעילות בתוכנית. 


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה