טיפול בחרדת טיסות - פוחדים לטוס?
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


שיטות טיפול בחרדת טיסות

מתי חרדת טיסות דורשת טיפול מקצועי של פסיכולוג או פסיכיאטר?

כשחרדת הטיסה, ככל החרדות האחרות, משבשת חלקים מהחיים או שלחלופין, המחיר, שאדם משלם, כשהוא מחליט בכל זאת לעלות למטוס - הינו רב (לקריאה על סימני החרדה לחץ כאן: חרדת טיסות) כדאי לפנות לסיוע מקצועי.

פחד מטיסות מובן, במיוחד בגלל הסיבה, שרובנו מרגישים בטחון קיומי, רק כאשר שתי רגלינו יציבות על הקרקע. מה שמאפיין חרדה זו, היא שהיא סובבת סביב מה עלול לקרות, יותר מאשר מה קרה. זאת, לעומת חרדות אחרות, שלפעמים מבוססות על אירועים טראומתיים שאכן התרחשו במציאות.

נשמח לשמוע ממך ולסייע!

יש אנשים ששמחים ומאושרים בטיסות. אך מרבית האנשים, מרגישים ולו חוסר ודאות קטן אם בתחילת הטיסה, בנחיתה או במהלך הטיסה. זוהי התנהלות אנושית. אך כאשר החשיבה הופכת לאובססיבית (לא מרפה) והמתח גבוה לאורך כל הטיסה, אז יש צורך בהתערבות מטפל מקצועי, פסיכולוג או פסיכיאטר.

טיפול בחרדת טיסות נעשה בכמה רמות:

ישנם כמה טיפולים טובים לחרדת טיסות. טיפול יעיל בחרדת טיסות הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי, שבו מלמדים את הסובל מהחרדה איך פחות ופחות להימנע (צעדים קטנים כל פעם), ויותר להתקרב ליעד - טיסה ללא פחדים.

המטפל נותן לסובל מהחרדה, גם כלים להתמודדות, למשל, נעשה בהרפיה ובדימיון מודרך, כאשר חלק חשוב של הטיפול הינו תרגילים מחשבתיים ותיקון חשיבה חרדתית. הטיפול מסייע להחזיר את תחושת השליטה על הגוף.

טיפולים קוגניטיביים התנהגותיים הינם קצרי מועד ולרוב, הם יעילים ומוצלחים. בקליניקה מגוון מטפלים בעלי ניסיון רב בטיפול קוגנטיבי התנהגותי אשר יעניקו לך טיפול מקצועי, אמין, ממוקד מטרה ומהיר.


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה