טיפול זוגי בחיפה - צריך שניים לטנגו
  חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


טיפול זוגי בחיפה

צריך שניים לטנגו

שלא בצדק, עבור רבים, המונח טיפול זוגי מעורר רתיעה, אלא שחשוב לדעת שטיפול זוגי הינו כלי מועיל עבור מגוון בעיות וכן עבור זוגות המעוניינים לטפח את הזוגיות שלהם ולשמר את מערכת היחסים התקינה שלהם.

בין אם אתם סובלים מקשיים ומריבות בחיי הזוגיות, בין אם אתם חשים חוסר שביעות רצון מהמערכת הזוגית שלכם, בין אם אתם מעוניינים להשיב את הגחלת של תחילת הזוגיות ובין אם אתם מחפשים מקום לשתף ברשות ומחשבות ולעבוד על הזוגיות לשם שימור ומיצוי הקשר -  טיפול זוגי הוא המענה הנכון עבורכם.

בן או בת הזוג מתנגדים לטיפול זוגי? קיראו בהרחבה

טיפול זוגי בחיפה

תפקידו של המטפל הזוגי הוא לתת לכל צד להביע את שעל ליבו, ולצד השני להקשיב, ללוות בתהליך הרגשי הכרוך, לשקף ולתווך כשצריך ובעיקר לתת כלים מקצועיים בבניית זוגיות טובה ומאושרת יותר.

אם אתם זקוקים לעזרה בפתרון קונפליקטים או ששיפור איכות חיי הזוגיות ושימורה עומדת לנגד עינכם, צוות הקליניקה בחיפה ברחוב ישורון 5, ישמח להיות שותף ומכוון מקצועי בהשגת מטרות אלו.

צוות המומחים המוביל בסניף חיפה כולל אנשי טיפול מקצועיים, אשר נבחרו בקפידה על ידי ד"ר אילן טל, מנהל המרכז. המטפלים עובדים יחד זה עם זה בשיתוף פעולה מלא ונמצאים בקשר הדוק עם ד"ר טל להתייעצות, ליווי והדרכה מקצועית. בנוסף, עוברים המטפלים במרכז הכשרות וקורסים מקצועיים שונים. 

סניף חיפה של הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל נמצא ברחוב ישורון 5, במרכז הכרמל.

האזינו לד"ר אילן טל מתארח בתוכנית המומחים ברדיו חיפה ועונה למאזינים בנושאים של התמודדות עם חרדה, טיפול תרופתי, אכילה רגשית ועוד

צוות הקליניקה בחיפה לרשותך. נשמח לסייע לך!


סרטונים בנושא
הצוות המומחה בקליניקה בחיפה צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
להרגיש קצת יותר טוב - תוספי התזונה הטבעיים של דר' טל | תוסף התזונה Re-Start Super
| תוסף התזונה Re-Live Super
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה