טיפול פסיכולוגי בחיפה | פסיכולוג בחיפה – מרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


טיפול פסיכולוגי בחיפה | פסיכולוג בחיפה

הקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל - סניף חיפה 

במרכז מוצע טיפול פסיכולוגי רגשי בהתאמה לצרכי המטופל ומתוך הבנה עמוקה של קשייו, ובמידת הצורך מותאם גם טיפול פסיכיאטרי (תרופתי). בקליניקה שלנו בחיפה צוות פסיכולוגים מיומן שמציע לך טיפול ועזרה מקצועית בהתאמה אישית לצרכים שלך.

הכירו את צוות המטפלים שלנו בסניף חיפה

גלית רוזנברג-נעים - מנהלת סניף חיפה ענבל חזקיה חלפון - פסיכולוגית קלינית

גלית רוזנברג-נעים - מנהלת סניף חיפה

ד"ר אלכס גולדשטיין - פסיכיאטר מומחה

אוסנת ברזל - פסיכותרפיסטית

אוסנת כהן - מטפלת בהתמכרויות
ברוך ריבקין - מטפל בפסיכודרמה איריס בן יצחק -עובדת סוציאלית קלינית ריקי וידלץ - מטפלת זוגית ומשפחתית אופירה חיות - עובדת סוציאלית

ברוך ריבקין - מטפל בפסיכודרמה

איריס בן יצחק -עובדת סוציאלית קלינית

ריקי וידלץ - מטפלת זוגית ומשפחתית

אופירה חיות - עובדת סוציאלית
מיכל פרוכטר - פסיכולוגית ומרפאה בעיסוק שירה גרפי - עובדת סוציאלית יובל קורן מטפל בהבעה ויצירה מיכאל סרגייב - עובד סוציאלי
מיכל פרוכטר - פסיכולוגית ומרפאה בעיסוק שירה גרפי - עובדת סוציאלית יובל קורן מטפל בהבעה ויצירה מיכאל סרגייב - עובד סוציאלי

מה עושים בטיפול הפסיכולוגי בקליניקה בחיפה? 

טיפול פסיכולוגי משמש כמקור תמיכה וייעוץ במגוון נרחב של מצוקות נפשיות - משבריות או מתמשכות.

לעיתים אנשים פונים אליו בעקבות התמודדות עם משבר כלשהי – פיטורין, שכול, גירושין, טראומות שונות ועוד. במקרים אחרים, אנשים פונים בעקבות התמודדות עם מצוקות כמו בעיות בקשר הזוגי, קשיים במציאת בן-זוג, קשיים ביצירת קשרים חברתיים, חרדות, דיכאון, ביטחון עצמי נמוך ועוד.

אלא שבמקרים לא מעטים אחרים, אנשים פונים לטיפול פסיכולוגי מתוך מטרה להכיר את עצמם טוב יותר, להרגיש טוב יותר, ללמוד לעומק את המקורות להתנהלות הרגשית שלהם – לא בהכרח מנקודת מוצא של מצוקה. 

בכל אחד מהמקרים, טיפול פסיכולוגי הוא מקום בו אפשר לתאר את הקשיים המטרידים, להעלות לרמת המודעות את התכנים הנפשיים החבויים, למצוא דרכים להבין אותם יותר, להבין לעומק את מושג העצמי, ללמוד כיצד להרגיש טוב יותר ביום יום, אך גם במצבים קשים יותר ובעיקר לשפר את איכות החיים. 

כפי שהשלמת תואר אינה נעשית תוך כמה שבועות, וכפי שאנו מבינים שעל מנת להיות מקצועיים בתחום מסוים עלינו להשקיע בו זמן רב – כך גם היכרות עם עצמינו, או התמודדות עם מצוקה המלווה אותנו, איננה יכולה להיעשות תוך מספר ימים. טיפול פסיכולוגי, הינו טיפול ארוך טווח, בו לומד המטופל להכיר יותר ויותר את עצמו, את השפעת נפשו על דרכי ההתנהגות שלו, את הצעדים שעליו לעשות על-מנת להתמודד עם הקשיים או לשנות היבטים בחייו וכן על-מנת ליישם זאת. 

אנו מזמינים אותך לפנות אלינו בכל עת, ולקבוע פגישת היכרות עם הפסיכולוגים שלנו. פגישה שתאפשר לך אולי לפתוח צוהר לעולם הנפשי הייחודי שלך, להבין יותר מה מניע אותך, ללמוד על עצמך, למצוא את כוחות ההתמודדות שלך, ובעיקר להרגיש טוב יותר ולתת לעצמך הזדמנות לצמוח ולהתפתח.

לפגישת ייעוץ עם גלית רוזנברג-נעים, מנהלת סניף חיפה של מרכז ד"ר טל. בהכשרתה, עובדת סוציאלית ומטפלת בהתמכרויות, בוגרת תואר ראשון ותואר שני בעבודה סוציאלית ובוגרת התוכנית ללימודי פסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב.

גלית עוסקת בטיפול פרטני בבני נוער ומבוגרים ובעלת ניסיון והכשרה בתחומי טיפול רבים. כך מסייעת גלית בהתמודדויות רגשיות שונות לרבות שינויים במצב הרוח, דיכאון, חרדות, התמודדות עם דימוי עצמי נמוך, התמודדות עם משברים פתאומיים או כרוניים, קושי ביחסים בין-אישיים, לרבות זוגיים ועוד. 

לעמוד של גלית רוזנברג-נעים, מנהלת סניף חיפה לחצו

 

הייחודיות של מרכז ד"ר טל

 • המטפלים שלנו הם המקצועיים בישראל, ויחד עם זאת מבינים, קשובים ועורכים טיפולים המלווים באמפתיה, הבנה והכלה כל אחד לקשייו הוא.
 • כל אדם שמגיע אלינו מופנה קודם לשיחת ייעוץ לשם התאמה מדוייקת של הטיפול הספציפי והמטפל המתאים אליו. אנו מאמינים כי זהו המפתח להצלחת הטיפול
 • מרכז דר טל הינו מרכז רב מקצועי עם למעלה מ 60 אנשי מקצוע. אנשי המקצוע שלנו הם מטפלים מומחים, עם תואר שני ומעלה בהתמחויות שונות בתחום בריאות הנפש ובכך אנו מהווים מרכז רב תחומי היודע לטפל בכל הקשיים הרגשיים.
 • מקצועיות והכשרה - המטפלים שלנו עוברים הכשרות וקורסים מקצועיים מידי שנה, כל אחד בתחומו, כדי להשאר בחזית הטיפול בישראל
 • אנשי המקצוע במרכז נבחרו בקפידה, גם על ידי ד"ר אילן טל, מנהל המרכז. ד"ר טל הוא פסיכיאטר מומחה, בעל ניסיון של מעל 20 שנה בייעוץ רפואי, מייסד ומנהל מרכז ד"ר טל
 • אנו מאמינים כי לכל אדם הזכות לשקט בנפשו - חזון שמתבטא גם בטיפולים שאנו מציעים. חיים איכותיים ונפש שקטה היא זכות שמגיעה לכולנו  - אנו מאמינים, מבינים ומטפלים על פי ההבנה שלנו והתקווה של מטפלינו שכל אדם ראוי להרגיש טוב יותר.

 

טיפולים פסיכולוגיים הניתנים בקליניקה בחיפה

פסיכולוג הוא איש מקצוע מתחום בריאות הנפש, שתחום התמחותו הוא טיפול באנשים. הטיפול נעשה בשיטות טיפוליות שונות בהם התמקצע לאורך השנים וכן בדרכים שונות: באופן פרטני, אחד על אחד, טיפול משותף עבור בני הזוג, טיפולים משפחתיים והדרכות הורים.  

כיום קיים מגוון רחב של שיטות טיפול פסיכולוגיות המיועדות לבעיות ומצוקות שונות.

זאת ועוד טיפול פסיכולוגי מכוון לכלל האוכלוסייה ולכל הגילאים מטיפול בילדים ובני נוער דרך טיפול במבוגרים ועד טיפול עבור בני הגיל השלישי.

להלן תיאור קצר של סוגי הטיפולים הקיימים בקליניקה בחיפה. לחצו על הכותרת וקראו בהרחבה על השיטה: 

 • טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) - מתמקד בשינוי הרגלים ודפוסי חשיבה "השולטים" בנו ומונעים מאיתנו להתקדם. קיראו מידע נוסף על CBT.
   
 • טיפול דינמי (רגשי) - מתמקד במאפיינים האישיותיים של האדם וביכולתו ליצור קשרים בין אישיים.
   
 • הדרכת הורים - בד"כ נלווית לטיפול בילד, מטרתה להנחות את ההורים כיצד לעזור לילדם מתוך ההבנה ששינוי בהתנהגותם יוביל לשינוי גם בהתנהגות הילד.
   
 • טיפול בהתמכרויות - הטיפול נועד לעזור הן בתהליכי גמילה והן במניעת מעידה ומיועד לטיפול בהתמכרויות לחומרים כמו התמכרות לאלכוהול, סמים, סמי פיצוציות, התמכרות לסיגריות ו-גמילה מעישון ועוד כמו גם התמכרויות התנהגויות, לרבות התמכרות להימורים, קניות, אינטרנט, משחקי מחשב ועוד. 

מפת הגעה לקליניקה הממוקמת בחיפה, ברחוב שדרות מוריה 128 (מתחת ל AMPM)

 

מבט על הקליניקה בחיפה

קליניקה בחיפה מבט מבפנים

קליניקה בחיפה מבט מבפנים

שאלות ותשובות

1.אלו טיפולים ניתן לקבל על ידי פסיכולוג או פסיכולוגית בחיפה?

הטיפולים הניתנים אצלנו בקליניקה בחיפה הם טיפולים באופן פרטני, אחד על אחד, טיפול משותף עבור בני הזוג, טיפולים משפחתיים והדרכות הורים, טיפול בהתמכרויות, טיפול דינמי.  

2.למי מכוון טיפול פסיכולוגי בחיפה?
 
טיפול פסיכולוגי מכוון לכלל האוכלוסייה ולכל הגילאים מטיפול בילדים ובני נוער דרך טיפול במבוגרים ועד טיפול עבור בני הגיל השלישי.
 
3.היכן ממוקמת הקליניקה לטיפול פסיכולוגי בחיפה?
 
הקליניקה הממוקמת בחיפה, ברחוב שדרות מוריה 128 (מתחת ל AMPM)
 
4.כיצד יש לבחור פסיכולוג בחיפה?
 
 כדי לבחור פסיכולוג או פסיכולוגית בחיפה נסו לקבל ולקרוא חוות דעת הרשומות על אותו הפסיכולוג או הפסיכולוגית ברשת, מומלץ לקבוע פגישה ראשונית ולראות האם אתם מתחברים לאותו האדם ומרגישים חופשי ונוח לשוחח.

 

צוות הקליניקה בחיפה לרשותך. נשמח לסייע לך!


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה