טלי שחר- פסיכולוגית קלינית במרכז דר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


טלי שחר - פסיכולוגית קלינית

   29/06/2015 15:13
טלי שחר היא בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה, ובעלת תואר ראשון ומצטיינת דיקאן בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב.
 
לטלי נסיון רב בטיפול במבוגרים ומתבגרים עם מגוון רחב של קשיים כגון חרדה, דיכאון, קושי ביצירה ובשימור של קשרים בינאישיים קרובים, מתחים משפחתיים, שאלות שקשורות לגיבוש זהות אישית/מקצועית, התמודדות עם משברים ועוד. 
 
כיום עובדת טלי בבי"ח איכילוב עם מגוון רחב של קשיים נפשיים ותפקודיים. בנוסף עובדת כמומחית ביחידה לטיפול בחרדה באמצעות CBT.
 
טיפוליה הינם אינטגרטיבים ועושים שימוש בתאוריה הדינאמית ובטכניקות מעולם הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, התמקדות בקשר בין גוף לנפש וגישת המיינדפולנס.
 
כמו כן, לטלי מומחיות בטיפולים דיאדים, פרטניים והדרכות הורים עבור הגיל הרך וגילאי בית הספר.
 
היא מטפלת בילדים הסובלים מקשיים חברתיים, חרדה, בעיות התנהגות ועוד. היא משלב כלים דינאמיים, קוגניטיביים התנהגותיים והתמקדות בקשר- הורה ילד, בהתאם לצורך שעולה. ייחודיותה הוא ניסיונה והתמחותה, בין השאר, בתחום הטיפול בילדים ובמבוגרים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי. כן עבדה בבית חולים שניידר עם ילדים הסובלים מאילמות סלקטיבית ובייעוץ פסיכולוגי במסגרות חינוכיות וציבוריות שונות.
 
לטלי ניסיון רב בטיפול בילדים, מתבגרים והורים במסגרת עבודתה בתחנה לטיפול פסיכולוגי התפתחותי, בשירות הפסיכולוגי החינוכי, במסגרות ציבוריות וחינוכיות שונות, בתחנה לטיפול בילד בנוער ובמשפחה בחיפה, במרכז מילמן לטיפול בילדים אוטיסטיים ועוד. במסגרות אלו עסקה טלי בהדרכת הורים, ייעוץ לצוותי חינוך,  כמו גם טיפולים פרטניים ודיאדיים לילדים המתמודדים עם קשיים שונים,  וכן לילדים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי. 
 

סרטונים בנושא
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה