מרכז ד"ר טל - פסיכולוג ילדים, פסיכיאטר ילדים
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


סיוע מקצועי בתחום בריאות הנפש לילדים ונוער

מתי להפנות ילדים לטיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי?

הילדות וההתבגרות יכולים להיות מלווים בקשיים שונים: הפרעת אכילה בגיל הינקות, קשיים חברתיים, בעיות בבית הספר, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות למידה, הפרעות במצבי הרוח, "טיקים" בפנים, חרדה ופחדים, הפרעות אכילה בגיל ההתבגרות. אלו הם חלק מהדוגמאות לקשיים שילדנו עלולים לחוות. אנו, ההורים, במקרים אלו, עושים ככל שביכולתנו בכדי למצא פתרון הולם ומותאם אישית לילדינו.

הורה מאושר - ילד מאושר? אל תרים יותר מידי את התינוק- הוא יתרגל? טל רחמים בירן וד"ר אילן טל מנפצים מיתוסים ועצות לגבי גידול ילדים

היחידה לטיפול בילדים ונוער בקליניקה שלנו מעניקה מענה נרחב לקשיים ובעיות שעלולים להופיע מגיל הינקות דרך הגיל הרך, תקופת הגן ובית הספר ועד נערות ובגרות מוקדמת. אנו ערוכים לאבחון מהיר ולהתאמת טיפול, כל זאת בכדי להשיג שיפור במצב הנפשי ושיפור בתפקוד בבית ובבית הספר, ובכדי להעניק להורים את השקט הנפשי כי ילדם מקבל את הטיפול הטוב והמתאים עבורו.

קשיים אצל הילדים עלולים לעורר מתח נפשי, פחד ואי שקט אצל ההורים, צוות המומחים המנוסה בקליניקה מעניק את התמיכה המתאימה להורים במהלך האבחון והטיפול, ובמידת הצורך, גם באמצעות הדרכת הורים.

כל ילד הוא עולם ומלואו היכול להגשים את הפוטנציאל הטמון בו, ומי אם לא אנו - ההורים - יודעים זאת. מגוון המטפלים בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל מאפשר לנו להציע פתרונות המסייעים למימוש הפוטנציאל הזה, פתרונות המסייעים לקשיים והתואמים ככל שניתן את השקפת העולם של ההורים.

אם קיים בליבך ספק לגבי רווחתו הנפשית של בנך או בתך, אנו ממליצים לפנות לייעוץ מקצועי. בקליניקה ניתן לקבל התייעצות טלפונית ראשונית ללא התחייבות.

כמו כן, ניתן לפנות  אלינו לקבלת יעוץ ממוקד בנושא ילדים ונוער וכן למטרת סדרת מפגשים אבחוניים לילדים ונוער.

בין מטפלי היחידה: ד"ר יעל סגלד"ר דולי סובול חביה, ד"ר שלומית צפריר, מיכל אופיר ויזל, מרין ליבמן, נועם קרבאל, דנה פולק אורן, טלי לניר, מירב ברט וטלי שחר 

 


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה