יעוץ פסיכולוגי - ברגעים שצריך איש מקצוע: 03-6413483
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


יעוץ פסיכולוגי: ברגע שצריך עצה טובה באמת

למי מיועד יעוץ פסיכולוגי

בשנים האחרונות טיפול פסיכולוגי הפך, לשמחתינו, ללגטימי יותר ויותר, ופחות אנשים רואים בו נחלתם של "משוגעים" בלבד. אנשים רבים פונים לטיפול פסיכולוגי ומפיקים סיפוק, הצלחה בהגשמת מטרותיהם ושיפור איכות החיים.

טיפול פסיכולוגי גם מסייע לרבים למנוע הדרדרות של מצב נפשי מסויים או לזהות מראש קשיים עתידיים, כמו למשל על ידי אבחון פסיכולוגי לילדים המביעים קשיים שונים, בין אם בבית ובין אם במסגרת החינוכית. 

בשנים האחרונות מושגים רבים התווספו לתחום הפסיכולוגיה וכך גם שיטות טיפול שונות המסייעות בקשיים ספציפיים או רחבים, מילים כמו פסיכותרפיה, טיפול דינמי, טיפול קוגניטיבי התנהגותי, ביופידבק ועוד נזרקות לאוויר ולא בהכרח עושות לנו סדר בדברים. 

מה זה בדיוק כל טיפול, מה ההבדל בין המטפלים השונים ואיך אני יודע מה מתאים לי? בדיוק לשם כך אנו מזמינים אתכם לייעוץ פסיכולוגי.

יעוץ פסיכולוגי, או פגישת ייעוץ, נועדו למי שסובל מבעיה כלשהי ומחפש לה פתרון, מקושי רגשי, מבלבול או חוסר בהירות לגבי תחושות מסויימות המופיעות בו לאחרונה. 

יעוץ פסיכולוגי מתאים למי שסובל ממצוקה, מעוניין להבין איך איך לצאת ממנה או איך לשפר את ההרגשה, אבל לא יודע למי לפנות או לאיזה סוג של טיפול או מטפל לחפש.

יעוץ פסיכולוגי מתאים גם למי שרוצה להתייעץ עם פסיכולוג לגבי בן משפחה או קרוב שלו, שהוא עצמו אינו מוכן או אינו רוצה לפנות לטיפול בעצמו.

ייעוץ פסיכולוגי מתאים גם להורים לילדים צעירים או למתבגרים הזקוקים לייעוץ כיצד להתמודד בצורה הטובה ביותר עם שינויים המתרחשים במשפחה - האם להתמודד דרך טיפול פסיכולוגי בילד או  האם בדרך עקיפה למשל דרך הדרכת הורים, האם יש צורך באבחון מסויים ועוד. 

שירות יחודי: מפגש חד פעמי ובו תקבלו יעוץ פסיכולוגי

הקליניקה במרכז ד"ר טל מציעה מפגש של ייעוץ פסיכולוגי, בן 50 דקות, עם פסיכולוגית קלינית.

 

במהלך הפגישה הפונה מספר בקצרה על עצמו ועל הסיבה שהביאה אותו לפנות, ובמהלך השיחה הם מגדירים יחד את מטרה טיפולית.  

בהמשך השיחה, מוצעות לפונה דרכי טיפול אפשריות המתאימות הן לקושי שלו והן לאופיו וניסבות חייו הייחודיות. סיום הפגישה היא בהמלצה על סוג הטיפול המתאים ביותר עבורו, תוך התאמה של המטפל המתאים לכך ביותר מבין אנשי הצוות.

קיראו מידע נוסף אודות התאמת טיפול למטופל.
הכירו את המטפלים ואנשי הצוות שלנו!

הייעוץ הפסיכולוגי הינו חד פעמי ואינו כולל התחייבות כלשהי להמשיך בטיפול במרכזנו.


סרטונים בנושא
הצוות המומחה בטיפול פסיכולוגי צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
טיפול ייחודי לנוער במצוקה | לאתר טאלו - טיפול אינטנסיבי לילדים ונוער
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה