כרמית מאיר שרר -פסיכותרפיסטית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

כרמית מאיר שרר - פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית

כרמית מאיר שרר, עובדת סוציאלית קלינית ופסיכותרפיסטית, בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה פסיכואנליטית בבר אילן, בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית –מגמה קלינית באוניברסיטת בר אילן, תואר ראשון בהצטיינות בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב וכן בעלת תואר ראשון בקרימינולוגיה וסוציולוגיה בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת בר אילן.
 
כרמית עורכת טיפולים פרטניים, ממוקדי מטרה, קצרי טווח לרבות טיפולים מעמיקים ותהליכי שינוי ארוכי טווח, במבוגרים, כל אחד על פי צרכו. 
 
בטיפוליה של כרמית היא מסייעת לאנשים בסוגיות המטרידות אותם, המקשות על תפקודם או במצבים רגשיים שפוגעים באיכות חייהם. כך למשל היא מטפלת בקשיים כגון: מצב רוח ירוד, שינויים תכופים במצב הרוח לרבות דיכאון, חרדה על גווניה, ולרבות התקפי חרדה, מצבי מתח ולחץ נפשי, לרבות התמודדות עם קצב החיים של המאה ה 21, קשיים ביחסים בינאישיים, קשיי תפקוד בהורות ובזוגיות, בעיות של שליטה בכעסים, טראומות ומשברי חיים, התמכרויות ועוד.
 
בנוסף, לכרמית ניסיון בטיפול בנפגעות תקיפה מינית, בעיבוד והתמודדות עם הטראומה והקשיים הרגשיים הנלווים אליה, בהיבטים של שיקום וחזרה לתפקוד כמו גם חזרה לאיכות החיים הקודמת. זאת ועוד, כרמית עוסקת גם בטיפול באנשים הסובלים מהשמנת יתר, אנשים המתמודדים עם קשיים רגשיים לאחר ניתוח בריאטרי וכן באנשים הסובלים מהפרעות אכילה, כמו גם אכילה רגשית. בטיפוליה אלו היא מסייעת להם בחזרה לתחושת השליטה סביב האכילה, זיהוי המצבים הרגשיים שבשורש הפרעות האכילה ועבודה ממוקדת עליהם, מתוך ההבנה שהתמודדות עם הקושי הרגשי הבסיסי יביא גם לשיפור בסימפטומים הבאים לידי ביטוי סביב התנהגויות האכילה הבעייתיות. 
 
כרמית צברה ניסיון רב באבחון וזיהוי צרכים לשם בניית הערכות פסיכו- סוציאליות ותוכניות שיקום, בהתערבויות בשעת משבר,הנחיית קבוצות טיפוליות וכן הדרכת אנשי מקצוע. לכרמית ניסיון קליני עשיר של  18 שנה בעולם הטיפול הנפשי המתבסס על עבודה עם  אוכלוסיות מגוונות במסגרות בשירות הציבורי: שירות בתי הסוהר, מחלקות לשירותים חברתיים וכן שירותי מערכת הבריאות.
 
בתפיסתה הטיפולית כרמית שמה דגש על התאמה רגישה של מאפייני הטיפול לצרכיו הייחודיים של כל מטופל ומטופל. היא מטפלת בגישההדינמית בעיקר אך משלבת גישות וטכניקות טיפול מתקדמות יותר מעולם הטיפול הרגשי, לרבות טיפול קוגנטיבי התנהגותי, CBT ועוד. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה