כמה סיבות טובות לבוא לטיפול במרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


למה לבוא אלינו לטיפול?

לבוא לטיפול אלינו זה אומר להגיע לקליניקה פרטית ודיסקרטית לטיפול אצל איש מקצוע מיומן בתחום הרגש, הנפש ואיכות חיים, אבל לא רק ובעצם הרבה יותר.

זה אומר לפגוש אותנו פנים אל פנים ולאפשר לנו לקחת את החיים שלכם קדימה למקום טוב יותר.

הייחודיות שלנו

ייחודה של הקליניקה לתמיכה נפשית ורגשית במרכז ד"ר טל נובע בראש ובראשונה מצוות המטפלים ואנשי המקצוע המרכיב אותה. אנשי הטיפול של הקליניקה הם אנשים שבני אדם חשובים להם, המגיעים מתחומי טיפול שונים, עם ניסיון מגוון ומותאם לכל אחד ואחת.

כך למשל, ישנם אנשי צוות המגיעים מעולם הטיפול הזוגי, אחרים מעולם הטיפול בילדים, ישנם שמומחים בשיטות טיפול מסוימות כמו למשל טיפול באמצעות ביופידבק או טיפול בכלים קוגניטיביים התנהגותיים וישנם אנשי טיפול המשלבים בין גישות וכלים טיפוליים, הכל בהתאם לצרכים שלכם וכדי לשפר את איכות החיים שלכם. השיפור המיוחל מתאפשר פעמים רבות בזכות ההתאמה בין המטפל והמטופל שלו.

אנשי הצוות שלנו נבחרו מתוך רבים, והם כאלה שהחזון של הקליניקה הוא החזון שלהם- לרצות לעזור ולקדם אנשים בדרך הכי מקצועית שאפשר. 

קראו בהרחבה על החזון שלנו - לכל אדם הזכות לשקט בנפשו 

רב התחומיות שלנו מתבטאת גם בכך שבקליניקה אנשי טיפול המומחים לטיפול בקשיים שונים. ישנם אנשי טיפול המתמחים בטיפול בקשיים בהם נתקלים הורים עם ילדיהם הצעירים, או הבוגרים יותר, ישנם מומחים עם ניסיון רב שנים בהתמודדות עם חרדות, חלק מאנשי הטיפול שלנו מנוסים בעיקר בהתמודדות עם קשיים בין אישיים, ישנם מומחים העוסקים בטיפול בהפרעות אכילה או קשיים רגשיים המאפיינים אכילת יתר, אחרים מתמחים בטיפול בהתמכרויות ועוד רבים אחרים.

קיומו של צוות כה מגוון, מקצועי ורגיש, פותח לכל מי שפונה אלינו מצד אחד מגוון של אפשרויות בחירה, ומצד שני את האפשרות כי ימצא עבורו המטפל המתאים במיוחד לו. אנו מאמינים כי הדבר הנכון ביותר עבור הקלה על המצוקה עמה מגיע האדם אלינו היא בראש ובראשונה בחירת הטיפול והמטפל המתאים ביותר עבורו.

לחצ/י ליצירת קשר ולסיוע מקצועי

הטיפול הטוב ביותר עבורך

אנו מקפידים להמליץ לכל אחד על הטיפול שאנו מאמינים כי יהיה הטוב ביותר עבורו, יביא להקלה על המצוקות שלו, יעניק שיפור באיכות החיים ויחזק תחושות של מיצוי עצמי. יותר מזה, אנו גם מנסים להתאים בין אנשים, כלומר לנסות ולהביא אתכם למטפל עימו תרגישו חיבור נוח. לדעתנו, יש לכך השפעה מכרעת על הצלחת הטיפול.

מטבע הדברים, קורה שבמהלך הטיפול מתגלים דברים שלא היינו מודעים להם או להשפעתם על היבטים שונים בחיינו. כך למשל, אדם יכול להיעזר בהדרכה הורית, בשל קשיים שהוא חווה עם הבן שלו שנמצא בעיצומו של גיל ההתבגרות.

לעיתים בהדרכה ניכרים קשיים הקשורים לסימני לחץ ושחיקה אצל האב, המשפיעים באופן ישיר על התנהגותו של הבן ועל הקשר עם הוריו. היותה של הקליניקה כה מגוונת מאפשרת לנו לסייע לאותו אדם "בחיק המשפחה" - הוא יוכל לקבל מענה סמוך ובלי מאמץ.

באותו אופן, אנשים שפונים אלינו ומתחילים טיפול, לא פעם מביעים רצון להישאר בקליניקה, אך לנסות להתמודד עם הקושי שלהם בדרך אחרת או אפילו על-ידי מטפל אחר. היותה של הקליניקה מגוונת והחשיבות שאנו נותנים לחיבור האישי בין אנשים מאפשר גמישות כזו.

בואו אלינו לפגישת היכרות

אנו ממליצים לכם להתרשם מאיתנו באמצעות הגעה לפגישת ייעוץ ראשונית. לשמוע עוד על המטפלים שלנו ועל הגישות הטיפוליות המייחדות כל אחד מהם. לבחון יחד, מה הכי מתאים לכם ולהתחיל את המסלול לדרך טובה יותר , בריאה ורגועה יותר עבורכם.

כשאת או אתה בטוב יותר, אנו חשים סיפוק, שיכלנו לעזור ולקדם, שהיינו מעורבים בגדילה וצמיחה לקראת עתיד אחר, שתרמנו לכך שיכולתם להגשים את הדברים עליהם חלמתם. רגשות אלו, הם אשר מניעים אותנו כל פעם מחדש.

אז איזה טיפול הכי מתאים לי? איך בוחרים את הטיפול המתאים? קראו עוד על התאמת טיפול למטופל


מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה