מיכל גדי - פסיכולוגית קלינית בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

מיכל גדי - פסיכולוגית קלינית ומנהלת צוות מבוגרים

מיכל גדי, פסיכולוגית קלינית, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בפסיכולוגיה רפואית מטעם המכללה האקדמית תל-אביב-יפו, ובוגרת התוכנית להשלמה לפסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת תל-אביב. 
 
מיכל מנהלת צוות מבוגרים במרכז. 
 
מיכל מטפלת בבני נוער ומבוגרים, עורכת טיפולים פרטניים, ייעוצים ממוקדים, טיפולים קצרי מועד והדרכות הורים. את אופן הטיפול מתאימה מיכל לכל אחד באופן אישי ויחד איתו בוחנת את קשייו, צרכיו הייחודים וכן העדפותיו לגבי אופי הטיפול. בטיפוליה משלבת מיכל בין גישות וכלים מקצועיים שונים ומחברת בין עבודה דינמית קלאסית לבין גישות עכשוויות כמו למשל עבודה בכלים קוגנטיביים התנהגותיים (CBT). 
 
בקרב בני נוער והורים מיכל מסייעת בסוגיות המאפיינות את גיל ההתבגרות כמו למשל היכולת של הורים בשימת גבולות למול היציאה לעצמאות של ילדיהם, בניית קשר הורה- מתבגר לצד טיפוח דרכי תקשורת מתאימות וחיזוק האמון בתוך המשפחה, התמודדות עם מצבי רוח של מתבגרים, חרדות, התמודדות עם מעברים ושינויים, שאלות וקשיים לקראת תהליך הגיוס, התמודדות עם קשיים חברתיים לרבות בדידות, קושי ביצירת קשר וגם עבודה על בניית אינטימיות וקשר קרוב ועוד. 
 
גם בקרב מבוגרים עוסקת מיכל בטיפול פרטני הנועד לעזור בהתמודדות עם קשיים מתמשכים או שהופיעו פתאום, לרבות, משברים, לחץ וסטרס, מחשבות טורדניות, קשיים ביחסים בין אישיים, דיכאון, דימוי עצמי נמוך ועוד. לצד זאת מיכל מסייעת לאנשים המעוניינים להכיר את עצמם יותר, שמחפשים איש מקצוע שיסייע להם בגיבוש העצמי האישי, תעסוקתי או מיני שלהם. 
 
מיכל הינה גם פסיכולוגית בתוכנית ׳צעד קדימה׳. במסגרת התוכנית היא נותנת טיפול פסיכולוגי אינטנסיבי מותאם אישית למבוגרים הסובלים ממשברי חיים וקשיים נפשיים משמעותיים, הפרעות אישיות, הפרעות פוסט טראומטיות ועוד. כמו כן מיכל עובדת עם בני המשפחה בתוכנית ומסייעת להם בהתמודדות עם קשייהם ובצורך ללוות ולתמוך במטופל המתמודד.
 
בנוסף, מיכל גם עוסקת בטיפול זוגי ומסייעת במקרים של משבר וקונפליקט בזוגיות, בהתמודדות מול קושי רגשי של כל אחד מבני הזוג, בשיפור התקשורת הזוגית, בבנייה מחדש של היחסים ובמקרה הצורך בסיוע בתהליכים של פרידה וגירושין.
 
למיכל ניסיון רב בטיפול פרטני בילדים, בני נוער ומבוגרים, כחלק מעבודתה בשירות הפסיכולוגי באוניברסיטת תל אביב, במרכז לבריאות הנפש שלוותא ובמכון ת.ל.מ ברעננה. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה