מיכל גדי - פסיכולוגית קלינית בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

מיכל גדי - פסיכולוגית קלינית

מיכל גדי, פסיכולוגית קלינית, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות ותואר שני בפסיכולוגיה רפואית מטעם המכללה האקדמית תל-אביב-יפו, ובוגרת התוכנית להשלמה לפסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת תל-אביב. 
 
מיכל מטפלת בבני נוער ומבוגרים, עורכת טיפולים פרטניים, ייעוצים ממוקדים, טיפולים קצרי מועד והדרכות הורים. את אופן הטיפול מתאימה מיכל לכל אחד באופן אישי ויחד איתו בוחנת את קשייו, צרכיו הייחודים וכן העדפותיו לגבי אופי הטיפול. הטיפוליה משלב מיכל בין גישות וכלים מקצועיים שונים ומחברת בין עובדה דינמית קלאסית לבין גישות עכשוויות כמו למשל טיפול בכלים קוגנטיביים התנהגותיים (CBT). 
 
בקרב בני נוער והורים מיכל מסייעת בסוגיות המאפיינות את גיל ההתבגרות כמו למשל היכולת של הורים בשימת גבולות למול היציאה לעצמאות של ילדיהם, בניית קשר הורה- מתבגר לצד טיפול דרכי תקשורת מתאימות וחיזוק האמון בתוך המשפחה, התמודדות עם מצבי רוח של מתבגרים, חרדות, התמודדות עם מעברים ושינויים, שאלות וקשיים לקראת תהליך הגיוס, התמודדות עם קשיים חברתיים לרבות בדידות, קושי ביצירת קשר וגם עבודה על בניית אינטימיות וקשר קרוב ועוד. 
 
גם בקרב מבוגרים עוסקת מיכל בטיפול פרטני הנועד לעזור בהתמודדות עם קשיים מתמשכים או שהופיעו פתאום, לרבות, משברים, לחץ וסטרס, מחשבות טורדניות, קשיים ביחסים בין אישיים, דיכאון, דימוי עצמי נמוך ועוד. לצד זאת מיכל מסייעת לאנשים המעוניינים להכיר את עצמם יותר, שמחפשים איש מקצוע שיסייע להם בגיבוש העצמי האישי, תעסוקתי או מיני שלהם. 
 
למיכל ניסיון רב בטיפול פרטני בילדים, בני נוער ומבוגרים, כחלק מעבודתה בשירות הפסיכולוגי באוניברסיטת תל אביב, ובמרכז לבריאות הנפש שלוותא, במכון ת.ל.מ ברעננה. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה