מיכל פרוכטר - פסיכולוגית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

מיכל פרוכטר - פסיכולוגית ומרפאה בעיסוק

מיכל פרוכטר, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בריפוי בעיסוק מאוניברסיטה העברית , תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה במיקוד קליני מאוניברסיטת יוסטוס- ליביג , גרמניה . בעלת הסמכה לפסיכותרפיה באוריינטציה פסיכואנליטית מאוניברסיטת חיפה והסמכה להנחיית קבוצות מאוניברסיטת תל- אביב.
 
למיכל הכשרה מקצועית ומעשית רחבת היקף. מיכל מטפלת במבוגרים החל מגיל 18 ועד גיל הזהב . מטפלת באנשים עם מגוון מצבים רגשיים מורכבים המערבים תופעות פסיכוסומאטיות, מחלות קשות , דיכאון , חרדה , אובדן , פוסט טראומה אקוטי וכרוני . כמו כן, מטפלת ומלווה אנשים במצבי שינוי ומשבר של אירועי חיים במעגל החיים.
 
מלבד הכשרתה המקצועית , למיכל מעל 25 שנה ניסיון בטיפול דינאמי ואינטגרטיבי, ניסיון רב בטיפול בגיל הזקנה ובהתמודדות בני משפחה עם השינויים והאתגרים במישור גוף – נפש לאדם ולבני משפחתו. ניסיון רב בטיפול באנשים המתמודדים עם השינוי המהותי של יציאה לגמלאות , עם אובדן ושכול.   
 
הגישה הטיפולית של מיכל הינה גישה דינמית עם מרכיבים התנהגותיים-קוגניטיביים , ראייה אקזסטצינליסטית תוך התייחסות לרקמת חייו הרחבה של האדם בתפרים התוך והבינאישיים של חייו.
 
בנוסף, למיכל ניסיון בייעוץ ובהנחיה של צוותים ומנהלים במסגרות טיפוליות, ציבוריות, פרטיות ועסקיות כאחד, כך למשל בהדרכה של צוותי מרפאות בעיסוק, צוותי מתנדבים בעמותות שונות כמו גם הדרכת עובדים ופיתוח צוותים פרא-רפואיים שונים.
 
מיכל מטפלת בעברית, אנגלית וגרמנית. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה