מיכל אופיר ויזל - פסיכולוגית קלינית
  חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

מיכל אופיר ויזל - פסיכולוגית קלינית

מיכל אופיר ויזל, פסיכולוגית קלינית, בוגרת תואר שני בהצטיינות בפסיכולוגיה קלינית של הילד מאוניברסיטת בר אילן, ותואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מאוניברסיטת תל אביב.

מיכל עוסקת בטיפול במבוגרים ומתבגרים הסובלים מקשיים כמו דימוי עצמי וערך עצמי נמוך, בדידות, עצבות, דיכאון, חרדה, קשיים במערכת הזוגית, מסייעת לאנשים המעוניינים להכיר את עצמם טוב יותר, לממש שאיפות בתחום התעסוקתי, הזוגי והאישי 

מיכל מתמחה בטיפול בהפרעות אכילה ומסייעת בהתמודדות עם דפוסים של אכילה רגשית. כמו כן, מנהלת את תחום האכילה הרגשית במרכז ואחראית על עבודה מול גורמים מקצועיים כפסיכיאטר, דיאטנית ומאמן כושר.  

בטיפוליה של מיכל היא מתבססת על הגישה הפסיכודינמית ומשלבת כלים מעולם הטיפול הקוגינטיבי התנהגותי תוך עבודה על התמודדות פרקטית בחיי היום-יום. 

מיכל הינה בעלת ניסיון רב בטיפול פרטני במבוגרים, מתבגרים וילדים, בהדרכת הורים ובאבחון פסיכולוגי ומבצעת טיפולים בשיטה פסיכו דינמית ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית.

במסגרת התמחותה במרכז הקהילתי לבריאות הנפש "רמת-חן" ובבית חולים "שלוותה" רכשה מיכל ניסיון בטיפול במבוגרים, בני נוער וילדים. כמו כן, טיפלה במתבגרים ומבוגרים הסובלים מהפרעות אכילה במרפאת "הנוטרים" ברעננה (השייכת לשלוותה), סרטונים של מיכל אופיר ויזל

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה