מירב ברט - פסיכולוגית במרכז דר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

מירב ברט - פסיכולוגית קלינית

מירב ברט, פסיכולוגית קלינית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מטעם מכללת תל אביב יפו ותואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון.
 
בנוסף, מירב היא בוגרת קורס טיפול בנפגעי תקיפה מינית מהמרכז לטיפול בטראומה בבית חולים "מאיר" בכפר סבא ובעלת ניסיון רב בטיפול בילדים ובני נוער שחוו פגיעה מינית.
 
מירב עוסקת בטיפול פרטני בילדים ובני נוער, בהדרכות הורים ובטיפולים קבוצתיים. בטיפוליה מתבססת על הגישה הדינמית בשילוב  Play Therapy (טיפול במשחק), יחד עם כלים התנהגותיים וקוגניטיביים. 
 
מירב מטפלת בילדים הסובלים ממגוון רחב של קשיים רגשיים, התנהגותיים וחברתיים: פחדים וחרדות, דכאון ושינויי מצב רוח, בעיות התנהגות בבית ובבית הספר, התפרצויות זעם, בעיות חברתיות וקשיים ביצירת קשרים חברתיים, התמודדות עם דימוי עצמי נמוך, בעיות הסתגלות, קשיי קשב וריכוז, התמודדות רגשית עם לקויות למידה ועוד. 
 
בנוסף, עוסקת מירב בהדרכות הורים ומסייעת להורים לילדים הסובלים מקשיים רגשיים שונים: ההורים מקבלים הדרכה וכלים כיצד לסייע לילדיהם בבית, מחוץ למסגרת הטיפולית, בחיזוק הסמכות והמסוגלות ההורית ועוד. 
 
כמו כן, בהדרכת ההורים עוסקים בהעברה בין-דורית והשלכותיה, וכן בקשיים אישיים של ההורים המשפיעים על יחסיהם עם ילדיהם ועל המערכת המשפחתית כולה. 
 
תחום עיסוק ייחודי וחשוב של מירב הינו הידע והניסיון בטיפול בילדים שחוו תקיפה מינית ובילדים המתנהגים התנגות מיני לא תואמת. תחום זה דורש ידע מיוחד, הקשור לטיפול בחוויות טראומטיות מוקדמות, אשר מעצבות ומשפיעות על אישיות הילד והתפתחותו. התערבות מתאימה במצבים כאלה יכולה להיות קריטית ויכולה למנוע נזקים לטווח ארוך. 
 
למירב ניסיון טיפולי רב גם בטיפול פרטני בילדים ובני נוער, טיפול בנפגעי ונפגעות תקיפה מינית, הדרכות הורים, טיפולים קבוצתיים, עריכת אבחונים פסיכודידקטיים, ליווי והדרכת של אנשי צוות מתחום הטיפול, לרבות צוותי חינוך. 
 
היא ערכה את התמחותה הקלינית במרפאת ילדים ונוער בבית חולים זיו בצפת, וכן שימשה כפסיכולוגית במרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער בביה"ח "תל-השומר.
 
במסגרת עבודתה כפסיכולוגית בבית ספר, ערכה אבחונים פסיכולוגיים לילדים, הדריכה צוותי חינוך, הנחתה קבוצות טיפוליות לילדים בנושא של מיומנויות חברתיות וערכה טיפולים פרטניים והדרכות הורים. 
 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה