מרין ליבמן - פסיכולוגית קלינית
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

מרין ליבמן - פסיכולוגית קלינית, מנהלת יחידת אבחונים

מרין ליבמן, פסיכולוגית קלינית, מנהלת יחידת אבחונים במרכז ד"ר טל.

בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית וחינוכית של הילד והמתבגר (במסלול הצטיינות) מהאוניברסיטה העברית בירושלים. במסגרת לימודיה האקדמיים לתואר בפסיכולוגיה קלינית, נכללה בין מצטייני הדיקאן.

מרין מנהלת את יחידת האבחונים המקיפה של מרכז ד"ר טל. היחידה נותנת מענה מקיף, רחב ומקצועי לילדים, נוער ולמבוגרים, אשר זקוקים לאבחון פסיכולוגי לסוגיו: אבחון פסיכודידקטי אבחון פסיכולוגי, אבחון פסיכודיאגנוסטי, אבחון התפתחותי ולרבות אבחון קשב וריכוז.האבחון מסייע במתן התאמות בבית הספר ובאוניברסיטה, בקידום טיפול פסיכולוגי מותאם, בהתנהלות מול ועדות השמה וגם בשיח ושיתוף פעולה עם  גורמים חינוכיים בבית הספר.

מרין מנהלת את מערך האבחונים ומסייעת לכל משפחה ומשפחה להבין את הצורך המדוייק עבורם ולבצע את האבחון שיסייע לילדם באופן המטיבי ביותר. כמו כן, מובילה מרין, באמצעות היחידה, את הליווי של המשפחה גם אחרי ביצוע האבחון בעיקר בכל הקשור ביישום נכון של המלצות האבחונים, הפניה לאנשי מקצוע מתאימים על מנת לסייע לילד להתקדם תוך שיתוף פעולה מול גורמי החינוך. 


מרין התמחתה בפסיכולוגיה קלינית בבי"ח 'אברבנאל' וסיימה פרקטיקום קליני במסגרת לימודיה ביחידה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית החולים שיבא, בתל השומר.

במסגרת עבודתה כפסיכולוגית, עבדה במרפאה לטיפול בילד ובמשפחה, בשלוחה השייכת לבי"ח 'לב השרון'.

בנוסף, עבדה מרין בשירות הפסיכולוגי-חינוכי במועצה האזורית 'חוף השרון', שם שימשה כפסיכולוגית בית הספר האנתרופוסופי 'אדם וסביבה', בית הספר 'חוב"ב' וגני הילדים בבני ציון, בצרה, רשפון, קיבוץ געש וקיבוץ גליל ים.

למרין ניסיון רב בטיפול פרטני בילדים, מתבגרים ומבוגרים, הדרכת הורים, טיפול קבוצתי ואבחון פסיכולוגי ופסיכו-דידקטי. היא מבצעת טיפולים בגישה פסיכודינמית ובגישה קוגניטיבית-התנהגותית.

 

פרסומים:

'דמויות משמעותיות בגיל ההתבגרות: מקומם של ההורים', בספר 'חוויית ההורות: יחסים, התמודדויות והתפתחות' בהוצאת בית הספר לחינוך, האוניברסיטה העברית בירושלים.סרטונים של מרין ליבמן

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה