נורית בן ארצי - פסיכותרפיסטית
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

נורית בן ארצי - פסיכותרפיסטית ועובדת סוציאלית קלינית

נורית בן ארצי בעלת ניסיון רב בטיפול פרטני, זוגי ומשפחתי, עוסקת רבות בטיפול אינטנסיבי בנפגעי תסמונת פוסט טראומה, ובשיקום ותיווך עם גורמים בקהילה.

נורית בן ארצי, פסיכותרפיסטית, עוסקת בטיפול פסיכותרפיסטי פרטני, זוגי ומשפחתי וכן עורכת הערכות פסיכוסוציאליות ומנחה קבוצות טיפוליות.  אחראית יחידה לטיפול יום של המרכז הקהילתי לבריאות הנפש ע"ש בריל בתל אביב.
 
נורית בן ארצי הנה בוגרת תואר שני בעבודה סוציאלית קלינית באוניברסיטת בר אילן, בוגרת בית הספר לפסיכותרפיה של אוניברסיטת תל אביב וחברת האגוד הישראלי לפסיכותרפיה. כמו כן נורית מוסמכת מטעם מרכז "חוסן" לטיפול בשיטת PE שהנה שיטת טיפול לנפגעי פוסט טראומה.


אני המאמין שלי 

כמטפלת בפרט, בזוג ובמשפחה, המפגש הטיפולי עבורי הוא מפגש בצומת של כאב ומשבר. זהו מפגש  עם רגשות, פגיעות ולעתים חוסר אונים. בצומת שכזו, המפגש הטיפולי מאפשר בדיקה והתבוננות פנימה ולתוך היחסים שבחוץ.

אנחנו רגילים למה שאנחנו. והשינוי מפחיד. אני מאמינה שפניה לטיפול היא ביטוי של תקווה, ושטיפול הוא ברית משותפת. באמצעות ברית זו ניתן להתבונן על ההרגלים, השחזורים, המחשבות, השאיפות, החלומות, הכעסים והפחדים... אני מאמינה שההתבוננות וההבנה משנים את הדינמיקה שבתוך האישיות ואז נוצרת חווית עצמי שונה. וכשהחוויה משתנה, אפשר להעז שוב לקוות. לקוות לאיכות טובה יותר של חיים, ולחיים בעלי משמעות וערך

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה