ניר סוננברג - פסיכולוג במרכז ד''ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


ניר סוננברג - פסיכולוג רפואי ומומחה בהיפנוזה

   17/04/2013 10:58

ניר סוננברג

 

ניר החל את הכשרתו כפסיכולוג בלימודי תואר ראשון באוניברסיטה העברית, משם המשיך לתואר שני בפסיכולוגיה רפואית במכללה האקדמית של ת"א-יפו שם הוא משמש כיום כאיש סגל בבית הספר למדעי ההתנהגות; את שני תאריו סיים בהצטיינות. את ההכשרה המעשית שלו קיבל במרפאה הפסיכיאטרית של בית החולים הדסה בירושלים ובמרכז שניידר לרפואת ילדים בפתח-תקווה.
 
כפסיכולוג רפואי עוסק ניר במפגש שבין גוף לנפש ופוגש אנשים שהקשיים שלהם מתבטאים בהפרעות גופניות. בנוסף, תחומי העניין של כמטפל כוללים טיפול בהפרעות חרדה (חרדת בחינות, חרדה חברתית, חרדה מוכללת ועוד) ובהפרעות אישיות, כמו גם עבודה עם הורים לילדים בכל גילאים הסובלים מקשיי התנהגות. 
 
הגישה של ניר לטיפול היא קוגניטיבית-התנהגותית (CBT) בעיקר, והוא מרבה להשתמש בטכניקות שונות המשלבות גוף-נפגש (ללא מגע), כולל מדיטציית mindfulness והיפנוזה כמו גם אסטרטגיות להערכת ופתרון בעיות. במקרים רבים הוא מוצא ששילוב של התבוננות דינמית משרת באופן הנכון ביותר את צרכיהם של המטופלים שמגיעים אליו; העמדה הטיפולית שלו שואפת לסייע לאדם במסעו לעבר מיצוי הפוטנציאל אישי שלו במסגרת של גישה עניינית אך אמפתית.
 
במקביל ממשיך ניר לראות מטופלים ביחידה להדרכת הורים בביה"ח שניידר ובמרכז הרפואי שערי צדק כפסיכולוג הבית של המכון הגסטרו-כירורגי.
 
הטיפול ניתן בעברית או באנגלית.
 

סרטונים בנושא
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה