נעמי סגל - מטפלת בהתמכרויות במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

נעמי סגל - מטפלת בהתמכרויות

פסיכותרפיסטית ומטפלת מוסמכת בהתמכרויות. בוגרת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בטיפול משפחתי, זוגי ופרטני. בעלת הסמכה לטיפול בהתמכרויות וכן בעלת הסמכה להדרכת עובדים סוציאליים.
 
נעמי עורכת טיפולים פרטניים ומסייעת למכורים ולמשתמשים לרעה, המשתמשים בחומרים שונים כמו אלכוהול, סמי פיצוציות, קוקאין, חשיש, הרואין, גראס, תרופות מרשם ועוד. כמו כן, מסייעת בהתמודדות עם התמכרויות התנהגותיות כמו התמכרות להימורים, משחקי מחשב, קניות ועוד. 
 
לנעמי ניסיון רב בתחום הטיפול בהתמכרויות, בין השאר במסגרת עבודתה בעמותת "עלם", עמותת "אפשר", משרד הרווחה בתל אביב ובפרויקטים טיפוליים נוספים. במסגרות אלו סייעה ועודנה מסייעת לבני נוער ולצעירים המתמודדים עם התמכרות או שימוש לרעה, באמצעות טיפולים פרטניים, טיפולים קבוצתיים והתערבויות משפחתיות. נעמי עוזרת למטופליה בתהליכי השיקום, בחזרה לתפקוד, בשיפור איכות החיים, ועובדת איתם על מניעת מעידה, כמו גם על עיבוד הקשיים הרגשיים שהובילו לשימוש לרעה/להתמכרות.
 
כמו כן, לנעמי ניסיון רב בהדרכה מקצועית, פרטנית וקבוצתית, של צוותים ואנשי מקצוע, מתנדבים וסטודנטים, במסגרתה היא מעבירה השתלמויות וסדנאות לאנשי טיפול בתחום. 
נעמי עברה הכשרה ייעודית לעבודה עם נשים מכורות, תוך מתן תשומת לב ורגישות מיוחדת לאלמנטים המגדריים ולייחודיות של טיפול בנשים שסובלות מהתמכרות.

נעמי מטפלת בשפה העברית וברוסית.
 

האני מאמין שלי 

 
במשך שנים ראיתי אנשים רבים פונים לטיפול, רובם סבלו. משהו בחייהם השתבש ונהרס, הם התקשו למצוא נקודת משען יציבה, אך באותה מידה לא היו מסוגלים להכיר במצב. השימוש נתפס בעיניהם כמקום בטוח ומגונן, מקום מוכר, כאשר במציאות אנשים אלה לא זכרו מהו האוויר הצח והנקי של החיים ללא שימוש.
 
פניה לעזרה מקצועית מסייעת למכור ו/או לבני משפחתו להתחיל לראות צבעים נוספים של החיים. לראות לא רק את הסבל של עצמו ושל הסובבים, אלא גם לגלות בעצמו תקווה, אמונה, לקיחת אחריות. בעת הפניה לטיפול הם נחשפים לרצון של אנשים קרובים לתמוך, לחפש כוחות, להתגייס לדרך ההחלמה.
 
אני מאמינה כי ניתן לשבור את מעגל ההתמכרות האכזרי. תחילתה של הדרך הינה מפותלת ומלאת מכשולים, אך התוצאה הסופית שווה כל צעד בה. בטיפול לומדים מכורים ובני משפחותיהם על הכוח שיש להם, על יכולותיהם הפנימיות שגורמות לשינוי, על האמונה - בקרובים, באנשי מקצוע ובעיקר בעצמם.
 
אני מזמינה אותך ואת בני משפחתך לצאת מהחושך לאור, למצוא תשובות לשאלות רבות, להתחיל לצעוד בדרך חדשה, ללא התמכרות וללא סבל, להחזיר אמונה ושליטה לחייכם. זה אפשרי.

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה