נתנאל לנצקרון - פסיכולוג קליני - מרכז ד"ר טל לתמיכה רגשית ונפשית
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

נתנאל לנצקרון - פסיכולוג קליני

נתנאל לנצקרון, פסיכולוג קליני, עורך טיפולים פרטניים בבני נוער, במבוגרים ובבני הגיל השלישי וכן עורך טיפולים זוגיים.

בוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מטעם אוניברסיטת בודפשט  ותואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה הפתוחה בירושלים, כמו כן, הוא בעל הכשרה באבחון פסיכודיאגנוסטי ובוגר קורס לטיפול באמצעות מיינדפולנס - MBCT.

נתנאל הוא פסיכולוג מטפל כחלק מהיחידה לטיפול אינטנסיבי במרכז דר טל. נתנאל עורך טיפולים פרטניים ומסייע, כחלק מהיחידה, לאנשים המתמודדים עם משברים נפשיים פתאומיים ובתהליכים של חזרה לתפקוד בעקבות מצבי משבר שונים והתמודדות רגשית עם דיכאון, חרדה, טראומה, בעיות ביחסים בין אישים ועוד.

כמו כן, כחלק מהיחידה, נתנאל מעביר קבוצות טיפוליות בשיטת המיינדפולנס, אשר מסייעות ברכישת כלים ותרגול טכניקות להפחתת שיפוט וביקורת עצמית המלווה אנשים רבים ומונעת מהם להתגבר על משברים נפשיים.  אימון במדיטציית מיינדפולנס לא רק יוצר תחושה של רוגע, אלא גם מחדד את היכולת להתבונן בתהליכים נפשיים, לזהות גורמים לתגובות אוטומטיות, ומאפשר גמישות רבה יותר בדרכי התגובה לאירועי החיים ולמצבי משבר נפשיים. פיתוח של יכולות מיינדפולנס עוזר להתגבר על דפוסים מחשבתיים (קוגניטיביים) והתנהגותיים אוטומטיים המובילים למתח, דאגה ושחיקה. 

נתנאל עורך במרכז גם טיפולים זוגיים, במסגרתם מסייע לזוגות בשלבים שונים בזוגיות בהתמודדות עם קשיים מאפיינים וכן ספציפיים ביחסים שלהם לרבות מריבות חוזרות, קושי ביצירת מערכת יחסים של אמון וביטחון, שיפור התקשורת הזוגית, התייחסות לנושאים של הורות ועוד. כמו כן, מסייע נתנאל לזוגות אשר מעוניינים לשפר את מערכת היחסים ביניהם, ללמוד דרכי תקשורת טובה יעילה ומטיביה יותר ולשפר את איכות חייהם. 

נתנאל מטפל בבני נוער ובקשיים המעסיקים נערים ונערות בגיל ההתבגרות כמו דימוי עצמי, שייכות חברתית, גיבוש זהות ייחודית אל מול הצורך להשתייך לכלל, התמודדות עם פחדים וחרדות הן כאלה שקשורות למסגרת הלימודית והן אחרות, התמודדות מול הורים ואחים, קבלת סמכות, הכנה רגשית לצבא, טיפול בסטרס ולחץ נפשי, מצב רוח ירוד ודיכאון ועוד.

כחלק מהתמודדות עם גיל ההתבגרות, נתנאל עורך גם הדרכות הורים בהם מסייע להורים אשר ילדיהם אינם מעוניינים להגיע לטיפול או להורים המעוניינים לחזק את הקשר עם ילדיהם, לחזק את הסמכות ההורית או לעזור לילדיהם להתמודד עם קשיים רגשיים והתנהגותיים.

לנתנאל ניסיון גם בטיפול בבני נוער ובמבוגרים המאובחנים על הרצף האוטיסטי והוא מסייע הן להם והן למשפחה הסובבת אותם, דרך הגדלת היכולת להבנה וביטוי של רגשות, וברכישת מיומנויות חברתיות למען התמודדות טובה יותר עם סיטואציות בין אישיות.

למבוגרים מסייע נתנאל להתמודד עם מצבים רגשיים שמזמן העולם המודרני לרבות סטרס וחרדה, קושי בהתמודדות עם לחצים, שילוב בין קריירה למשפחה, התמודדות עם ירידות ושינויים במצב הרוח, פחדים וחרדות, דיכאון, דימוי עצמי נמוך, משברי חיים ועוד.

בנוסף, נתנאל מטפל בבני הגיל השלישי בהתמודדות עם יציאה לפנסיה, אובדן של אדם קרוב, חיזוק הקשר עם בני המשפחה, התמודדות עם מצבים של בדידות, דיכאון, מציאת משמעות ועוד.

את טיפוליו מתאים נתנאל לסוג הקושי ממנו סובל האדם וכמובן לצרכיו האישיים, כאשר הטיפול אותו מעניק משלב בין גישות פסיכולוגיות שונות, בהתבסס על הטיפול הדינמי תוך הוספת אלמנטים קוגניטיביים התנהגותיים ושילוב של טכניקות מיינדפולנס, הרפיה, דימיון מודרך ועוד.

כחלק מניסיונו המקצועי של נתנאל הוא ריכז וניהל את "בית עלם" והדריך במעון "אתנחתא" שם עסק בהדרכה, שיקום, ליווי וטיפול בבני נוער בסיכון כמו גם בהדרכה וליווי של צוותים מקצועיים.

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה