עמיר רייזל, מדריך טיפול וחונך בתחום בריאות הנפש – מרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

עמיר רייזל - חונך

עמיר רייזל, מדריך טיפול וחונך בתחום בריאות הנפש, לרבות שימוש לרעה והתמכרויות.

לעמיר הכשרה מקצועית רחבת היקף הכוללת תעודת טיפול ברפואה אלטרנטיבית מטעם הקולג' הישראלי לרפואה אלטרנטיבית, מוסמך להנחיית קבוצות קריירה ומשפחה, מומחה בהנחיה בשיטת 12 הצעדים , בוגר של גומה והרשות למלחמה בסמים ואלכוהול, בוגר קורס ברפואת התמכרויות ותחלואה כפולה (נפשית) של אוניברסיטת תל אביב.

עמיר עוסק בליווי פרטני סביב משברי התמכרות, בעיות ביצירת קשר, דימוי עצמי נמוך, ביקורת עצמית, בדידות , דיכאון ועוד. הליווי אינו טיפול פסיכולוגי, כי אם ליווי של המטופל בתוך מהלך חייו, תוך סיוע והכוונה בהתמודדות עם מטלות חיים שונות: ניהול סדר יום, ארגון וסדר בבית, כישורי חיים ועוד, תוך התייחסות כמובן למצב הנפשי, לכוחות ולנטיות אישיותיות של המטופל, והתאמה של המטרות לצרכים והיכולות שלו. עמיר יוצר קשר עם מגוון רחב של אנשים, גברים ונשים, ומצליח ברגישותו להתחבר אליהם ולייצר שינוי של ממש באורח חייהם.

עמיר הוא בעל ניסיון רב כחלק מעבודתו כמדריך ומטפל במסגרות שונות, לרבות; בהוסטל של הרשות לשיקום האסיר עם אסירי אלימות במשפחה, בהוסטל לתחלואה כפולה של משרד הבריאות, כמנחה קבוצות 12 הצעדים וקבוצות פסיכו דינמיות ביחידה להתמכרויות של משרד הרווחה ועוד.

על הגישה הטיפולית שלי

הגישה שלי היא גישה של אימון וליווי מטופלים בסביבתם הטבעית בחיי היום-יום, באמצעות מפגשים בלתי אמצעיים בבית, בעבודה, בפארק, הליכה בחוף הים או בבית קפה, מתוך כוונה לעזור בשילובם בחיים.

הגישה הטיפולית שלי מפרידה בין האדם למחלתו ולקשייו. תפיסת העולם הטיפולית שלי סובבת סביב יצירת קשר אמיתי עם המטופל. יחד אנחנו יוצאים למסע משותף למאבק במחלה והקשיים היומיומיים.

אני מאמין באמונה שלמה שלכל מטופל יש יכולת לעשות שינוי, להשתפר, לצאת מחולי וממשברים רגשיים ואישיים ואפילו להחלים לחלוטין.  ביחד זה אפשרי.

 

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה