עמית רז - פסיכולוגית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

עמית רז - פסיכולוגית קלינית

פסיכולוגית קלינית, מטפלת בילדים ומתבגרים וחברה ”באגודה לטיפול הורה-ילד“. 
 
בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד והמתבגר באוניברסיטת תל אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה באוניברסיטת בר אילן. 
 
עמית מנוסה בתחום הטיפול והאבחון הפסיכולוגי בילדים צעירים.
 
עמית מטפלת בילדים החל מגיל הינקות ועד לגילאי החביון (11-10). היא מתמחה בקשיים המאפיינים גילאים אלה, כגון קשיי  גמילה, הפרעות קשב וריכוז, בעיות התנהגות, קשיים בהצבת גבולות, קשיים במסגרות חינוכיות, פחדים, חרדות, דיכאון של הילדות, בעיות בין אחים, קשיים משפחתיים וטיפול בסוגיות משפחתיות כמו היעדר דמות אב או אם במשפחות יחידניות.
 
עמית  משלבת בין שיטות טיפוליות שונות: טיפול דינמי, עקרונות מהטיפול הקוגניטיבי התנהגותי, תוך כדי שילוב משחק ויצירה, המאפיינים טיפול בילדים צעירים.
 
כמו כן, בגיל הצעיר חשיבות ההדרכה וההכוונה להורים היא קריטית, כיוון שהם מהווים את מרכז עולמו של הילד, ולכן עמית משלבת בטיפוליה הדרכת הורים, וכן מתמחה בטיפולים דיאדיים (טיפול  להורה ולילד יחד) לגיל הרך ועובדת  על הקשר הורה-ילד בתחילת התהוותו.
 
בנוסף עורכת הדרכות הורים ממוקדות ואבחונים פסיכו-דיאגנוסטיים למסגרות חינוכיות.
 
מלבד טיפול בילדים בגיל הרך וגילאי בית ספר, עמית עוסקת גם בטיפול בבני נוער ומתבגרים ובקשיים הייחודים להם כגון קשיים חברתיים, התמודדות עם בדידות חברתית וחרמות, ביישנות, דימוי עצמי נמוך, גיבוש זהות, חרדת מבחנים, סיוע בתהליכי נפרדות מההורים ופיתוח עצמאות, טיפול במצבי רוח, כעסים ודיכאון במתבגרים ועוד. 
 
כחלק מניסיונה עבדה עמית בביה“ח חולים אברבאנל כפסיכולוגית מטפלת ואחראית על טיפול בני נוער במעון יום, העבירה קבוצות דינמיות לבני נוער וכן אבחונים לילדים ומבוגרים. כמו כן, לעמית ניסיון רב בהדרכות הורים ממוקדות והדרכות של צוותים חינוכיים בהתמודדות עם קשיים רגשיים שונים של ילדים, כחלק מעבודתה כפסיכולוגית של גני טרום חובה וגנים של החינוך המיוחד. 
 
בעלת ניסיון רב בטיפול בילדים בגילאים צעירים, בהדרכות הורים, ובטיפול בהורים יחידניים.


סרטונים של עמית רז

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה