ענבל חזקיה חלפון - פסיכולוגית קלינית
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה
צוות המטפלים של הקליניקה

ענבל חזקיה חלפון - פסיכולוגית קלינית

ענבל חזקיה-חלפון, פסיכולוגית קלינית, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת תל אביב.

ענבל היא ממייסדי המרכז ומשמשת כפסיכולוגית הראשית. אחראית על מנהלות הצוותים בסניפים השונים, מיון וגיוס אנשי מקצוע לצוות הקליניקה וכן על הדרכה וליווי מקצועי של המטפלים בקליניקה. 

ענבל הינה בעלת ניסיון רב בטיפול פרטני, ייעוץ ממוקד, התערבות במצבי משבר, טיפול זוגי ובאבחון פסיכולוגי.

בטיפוליה משלבת ענבל את הגישה הדינמית יחד עם גישות טיפוליות עכשוויות יותר כמו הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית ופסיכולוגיה ייעוצית.

היא מטפלת בעיקר באנשים הסובלים מבעיות של יצירת קשר בין אישי, שחוששים מקירבה ומאינטימיות או כאלה המתקשים למצוא או לשמר קשר זוגי. כמו כן, מטפלת באנשים הסובלים משאלות של דימוי עצמי נמוך, ביקורת עצמית גבוהה, אנשים שאינם שבעי רצון מעצמם ומחפשים את הדרך למימוש עצמי ולחיים מספקים יותר. 

ענבל מסייעת לזוגות הנמצאים במשבר, החווים קשיי תקשורת ומעוניינים להחזיר את האינטימיות לחייהם. 

בנוסף, ענבל מקיימת ייעוצים ראשוניים לפונים המתלבטים לגבי סוג הטיפול הנכון להם ומעוניינים בהכוונה בטרם כניסה לתהליך טיפולי, על מנת להבטיח שיקבלו את הטיפול הנכון והמתאים להם ביותר. 

האני מאמין שלי 

אני רואה בטיפול הפסיכולוגי בראש ובראשונה הזדמנות למפגש. עבור המטופל, זו הזדמנות למפגש עם דמות טיפולית עימה הוא יוכל לחלוק את רגשותיו, מצוקותיו ושאיפותיו לשינוי, בסביבה בטוחה, מקבלת ואמפטית.
 
עבורי כמטפלת, כל מטופל הוא עולם ומלואו אשר יש לי הזכות, בטיפול, להכיר אותו, את עולמו ואת נפשו, לנסות ולראות את העולם מנקודת מבטו. אני מוצאת, מניסיוני, שהמפגש הזה, ביני ובין המטופל, מוביל למפגש מרגש לא פחות, של המטופל עם עצמו, עם רגשות, צרכים או כאבים שלו, שלא היה מודע להם או שלא יכל לבדו לגעת בהם, ודרך הקשר הטיפולי מגע זה מתאפשר.
 
אני מאמינה, שדרך חשיפה איטית ועדינה של עולמו הרגשי של המטופל, והבנה עמוקה של סיפורו האישי הפנימי על עצמו ועל חייו, נולדת האפשרות גם לשנות את הסיפור, להגמיש את תפיסת העולם ולהיפתח לדפוסי חשיבה והתנהגות חדשים.  
 

 

 סרטונים של ענבל חזקיה חלפון

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה