טיפול פסיכולוגי אונליין - מרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


טיפול פסיכולוגי אונליין

האינטרנט הביא עמו את "מהפכת המידע" והפך לכלי תקשורת מרכזי. מרבית תחומי החיים הותאמו לעבודה ברשת,  ובשנים האחרונות ניתן לראות כי גם טיפולים רגשיים מתבצעים דרך האינטרנט. כיצד זה מתבצע, והאם זה בכלל אפשרי?

לטיפול פסיכולוגי מגוון מטרות. הטיפול יכול לסייע להתמודדות עם משברים, בעיות בזוגיות, קשיי הורות, חרדות או בעיות בביטחון העצמי.

הצורך להתייעץ עם פסיכולוג יכול גם לסייע בהתמודדות עם בעיה ממוקדת המאפשרת לקיים מספר פגישות מצומצם.

הקשר האישי שנרקם בין המטפל למטופל חשוב מאד להצלחת הטיפול הפסיכולוגי, ועל כן האפשרות לקיים טיפול פסיכולוגי אונליין מעלה שאלות רבות.

למעשה, טיפול ב"שלט רחוק" אינו חדש בעולם הפסיכולוגיה. הראשון שערך טיפול כזה היה פרויד, כאשר המקרה המפורסם ביותר הוא הטיפול בהנס הקטן, שנעשה באמצעות חלופת מכתבים שסייעה לאב  להתמודד עם בעיה ממוקדת ממנה סבל בנו.

גם כיום, פסיכולוג אונליין יכול לסייע בהתייעצות ממוקדת, להמשיך טיפול קיים תוך שינוי אמצעי המפגש, או להעניק סיוע מידי עד להתחלת טיפול פנים מול פנים. כאשר חשוב לציין שגם באמצעות טיפול אונליין ניתן לייצר אינטימיות התורמת לחיזוקו של הקשר הטיפולי 

איך זה מתבצע?

בדומה לטיפול פסיכולוגי רגיל, למטפל ולמטופל יום ושעה קבועים במהלכם הם מקיימים שיחה טיפולית, אך במקום שהשיחה תתקיים פנים מול פנים היא מתנהלת דרך האמצעים הטכנולוגים הקיימים ברשת, כמו למשל "סקייפ", "זום" שיחת וידאו. 

 

טיפול פסיכולוגי אונליין - למי זה מתאים?

טיפול פסיכולוגי באינטרנט הוא בעל יתרון משמעותי עבור מטופלים שלא יכולים להגיע לטיפול בשל אילוצים טכניים - אנשים שגרים בחו"ל או באזורים מרוחקים בארץ, אנשים בעלי סדר יום עמוס או עבור מי שסובל ממגבלה פיזית.

עבור אלו פסיכולוג אונליין מאפשר להתחיל טיפול עם פסיכולוג מקצועי ומומלץ ללא התחשבות במגבלת המרחק.

כמו כן, כאשר בוחרים בטיפול פסיכולוגי מרחוק (סקייפ, זום), מאפשרת גם להחשף למגוון של שיטות טיפול ויותר מכך למגוון אנשי מקצוע שונים ובכך להתאים את שיטת הטיפול והמטפל לקושי הספציפי שבגינו פניתם. 

הצוות המקצועי של מרכז ד"ר טל זמין דרך האמצעים הטכנולוגיםהשונים (כגון, סקייפ, זום ועוד) עבור ישראלים השוהים בחו"ל, לצורכי עבודה או לימודים, אנשים המתגוררים באיזורים מרוחקים בארץ או אנשים שגרת יומם עמוסה ומעוניינים בטיפול פיסכולוגי מקצועי ואיכותי המשתלב בסדר היום העמוס שלהם. 


סרטונים בנושא
הצוות המומחה בטיפול פסיכולוגי צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
טיפול ייחודי לנוער במצוקה | לאתר טאלו - טיפול אינטנסיבי לילדים ונוער
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה