פסיכיאטר בחיפה | שירותים פסיכיאטרים ופסיכולוגיים בחיפה - מרכז ד"ר טל
 חיפוש סגירה 03-6413483
אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


הקליניקה במרכז ד"ר טל - שירותים פסיכיאטרים ופסיכולוגיים בחיפה

קשיים רבים יכולים להביא לפנייה לקליניקה טיפולית. חרדה, דיכאון, מתחים ולחצים שונים הנובעים מאורח החיים הפוסט מודרני, קשיים במערכת הזוגית, שאלות בנוגע להתפתחות הילד או התמודדות עם גיל ההתבגרות של בני הנוער. 

אם הינך סובל מחרדה או דיכאון, מתח ולחץ או מקשיים אחרים, אנו מאמינים כי נוכל לסייע לך באמצעות טיפול מתאים.

תהליך האבחון בקליניקה מבוצע על ידי פסיכיאטר מומחה, שיוכל להציע את הטיפול המתאים ביותר - תרופתי או באמצעות שיחות או שילוב ביניהן.

בקליניקה לתמיכה רגשית ונפשית במרכז ד"ר טל אנו מבינים את הצורך בסיוע מקצועי של מטפלים, בתקשורת טובה וביצירת קשר אישי טוב וחם עם המטפל, על כן אנו מקפידים כי הטיפול יהיה מקצועי, איכותי ואמין וכן נעים ואדיב, תומך ומקדם.

מעוניינים לראות איך נראית הקליניקה שלנו? לחצו כאן מבט מבפנים על הקליניקה בחיפה

הטיפולים אותם ניתן לקבל בסניף החיפאי 

 • טיפול קוגניטיבי-התנהגותי (CBT) - הטיפול מתמקד בשינוי ההרגלים, דפוסי החשיבה והתפיסה של אדם את עצמו. אלו לא פעם גורמים לנו סבל בחיי היום - יום או מונעים מאיתנו להתמודד עם אירועים בחיינו ובכל זאת קשה לנו לשנות אותם. טיפול CBT מסייע למטופל לעשות את השינוי הרצוי, ומומלץ בקשיים חרדה או דיכאון.     
   
 • טיפול דינמי (רגשי) - מתמקד בשינוי של תכונות באישיותינו שפוגעות במערכות יחסים משמעותיות בחיינו: עם קולגות בעבודה או עם הבוס, עם בני הזוג או עם חברים וכן עם ילדינו. קשיים במערכות יחסים או גם התמודדויות עם מצבים שונים בחיי היום יום מושפעים באופן ישיר מאשיותינו, טיפול נפשי מסייע בהקלה על המצוקה וכן במציאת הדרך לשינוי וסיפוק עצמי. כמו כן טיפול דינמי מסייע בהתגברות על מצבים רגשיים רבים כגון: חרדה, דיכאון, דימוי עצמי נמוך, קשיים חברתיים, הפרעות אישיות ועוד. קרא עוד על טיפול פסיכולוגי בחיפה 
   
 • הדרכת הורים - מטרתה להנחות את ההורים כיצד לעזור לילד או לבן הנוער  בקשייו הצפויים בהמלך התפתחותו. הדרכת הורים היא גם המקום לבחון כיצד דפוסי התנהגות ומחשבה של ההורים משפיעים על התנהגות הילד, תוך הבנה ששינוי בהתנהגותם יוביל לשינוי גם בהתנהגות הילד או המתבגר.
   
 • טיפול זוגי טיפול זוגי נועד לעזור לזוגות להתגבר על מהמורות בחיי הנישואין, לפתור קונפליקטים, לשפר דפוסי תקשורת, אך לא רק. טיפול זוגי הוא גם המקום לעלות את שביעות הרצון של בני הזוג זה מזה ומהזוגיות שלהם, ללמוד כיצד להקשיב טוב יותר זה לזה ולצרכים אחד של השני ולמצוא כלים לשיפור הזוגיות. 
   
 • טיפול בילדים ובני נוער - ילדים ובני נוער עוברים במהלך התפתחותם טלטלות וסערות חדשות לבקרים. זהו חלק נורמלי בהתפתחות שלהם, אך לעיתים הוא מלווה בקשיים שונים כמו: דיכאון, הסתגרות, פחדים, בדידות, ריחוק חברתי ועוד. בעזרת סיוע מקצועי ניתן להתגבר עליהם ובעיקר לעזור לילדינו להמשיך הלאה לשלב הבא, ללא משקעים.
 

צוות המומחים של הקליניקה בחיפה מסייעים במגוון קשיים נפשיים, אך לא רק. אנו מציעים לכם מקום בו תוכלו ללמוד יותר על עצמכם, מה מניע אתכם, מדוע אתם עושים בחירות מסויימות בחייכם ולא אחרות. זהו מקום למצוא את הכוחות שלכם, להשתמש בהם לבנייה עצמית, להתפתחות אישית ולהשגת לאיכות חיים טובה יותר.   

כל המטפלים בסניף חיפה הם אנשי טיפול מקצועיים, אשר נבחרו בקפידה על ידי ד"ר אילן טל, מנהל המרכז. המטפלים עובדים יחד זה עם זה בשיתוף פעולה מלא ונמצאים בקשר הדוק עם ד"ר טל להתייעצות, ליווי והדרכה מקצועית. בנוסף, עוברים המטפלים במרכז הכשרות וקורסים מקצועיים שונים. 

כתובת הקליניקה: ברחוב שדרות מוריה 128 (מתחת ל AMPM), חיפה

 

גלית רוזנברג-נעים - מנהלת סניף חיפה

 

 

 

ד"ר אלכס גולדשטיין - פסיכיאטר מתמחה

 

 

 

אוסנת ברזל - פסיכותרפיסטית

 

 

 

אוסנת כהן - מטפלת בהתמכרויות

 

 

 

ברוך ריבקין - מטפל בפסיכודרמה

 

 

 

איריס בן יצחק -עובדת סוציאלית קלינית

 

 

 

ריקי וידלץ - מטפלת זוגית ומשפחתית

 

 

 

אופירה חיות - עובדת סוציאלית

 

 

 

מיכל פרוכטר - פסיכולוגית ומרפאה בעיסוק

 

 

 

צוות המטפלים של הקליניקה שירה גרפי - עובדת סוציאלית

שירה גרפי עובדת סוציאלית

 

 

 

יובל קורן

יובל קורן מטפל בהבעה ויצירה

 

 

 

מיכאל סרגייב

מיכאל סרגייב עובד סוציאלי

 

 

 

 

שאלות ותשובות

1.אלו טיפולים ניתן לקבל על ידי פסיכיאטר בחיפה?
הטיפולים הניתנים אצלנו בקליניקה בחיפה הם: טיפול בהתמכרויות, טיפול דינמי/רגשי, טיפול קוגניטיבי-התנהגותי,הדרכת הורים,אבחון וטיפול פסיכיאטרי ועוד.
 
2.למי מכוון טיפול פסיכיאטרי בחיפה?
טיפול פסיכיאטרי מתאים לסובלים מחרדה או דיכאון, מתח ולחץ או מקשיים אחרים, אנו מאמינים כי נוכל לסייע לך באמצעות אבחון וטיפול מתאים.
 
3.היכן ממוקמת הקליניקה לטיפול פסיכיאטרי בחיפה?
הקליניקה הממוקמת ברחוב שדרות מוריה 128 (מתחת ל AMPM), חיפה
 
4.כיצד יש לבחור פסיכיאטר בחיפה?
 כדי לבחור פסיכיאטר בחיפה נסו לקבל ולקרוא חוות דעת הרשומות על אותו הפסיכיאטר ברשת, מומלץ לקבוע פגישה ראשונית ולראות האם אתם מתחברים לאותו האדם ומרגישים חופשי ונוח לשוחח עימו.

 

צוות הקליניקה בחיפה לרשותך. נשמח לסייע לך!


סרטונים בנושא
הצוות המומחה בקליניקה בחיפה צוות מומחים מקצועי - מותאם אליך אישית
טיפול ייחודי לנוער במצוקה | לאתר טאלו - טיפול אינטנסיבי לילדים ונוער
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה