קרן מרקוס כץ פסיכולוגית במרכז ד"ר טל
  חיפוש סגירה 03-6413483אנחנו כאן בשבילך

השאר/י פרטייך ונחזור אליך בהקדם
קבע פגישה


קרן מרקוס כץ –- פסיכולוגית קלינית

   26/12/2019 12:51

קרן מרקוס כץ

 

קרן מרקוס כץ, פסיכולוגית קלינית, בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן ובוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה מאוניברסיטת בר אילן.

קרן מטפלת במבוגרים ובמתבגרים הסובלים מקשיים רגשיים כגון דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך, התמודדות עם לחץ ומתח נפשי, משברי חיים, קשיים ביחסים בין אישיים, מתן אמון בקשר ובאינטימיות, קושי בביטוי רגשי והפרעות אישיות. היא מתמקדת, בין השאר, בטיפול באנשים לאחר משבר משמעותי בחייהם, ואף בטיפול וליווי אנשים המתמודדים עם קשיים גופניים ובריאותיים שונים.

קרן מטפלת באמצעות פסיכותרפיה ארוכת וקצרת טווח, ובאמצעות טיפולים המשלבים את הגישה הדינמית יחד עם גישות טיפוליות מודרניות כמו הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית וגישת המיינדפולנס. כמו כן, היא עורכת טיפולים בגישת ה-DBT , המשלבת תובנות דינמיות והקניית מיומנויות של ויסות רגשי על פי עקרונות המיינדפולנס, סיבולת למצוקה וקשרים בין אישיים. 

קרן עסקה בטיפול פסיכותרפיה במרפאה לבריאות הנפש בנתניה. כמו כן, כחלק מעבודתה, ערכה אבחונים לילדים ושימשה כרכזת טיפולית ומנחת קבוצות לנוער בסיכון בעמותת על"ם.

את הפרקטיקום הקליני שלה ערכה במרפאת החוץ למבוגרים בבית החולים גהה וכן בקליניקה הקהילתית באוניברסיטת בר-אילן, שם טיפלה בעיקר באמצעות פסיכותרפיה דינמית קצרת מועד.

במקביל, קרן מעבירה סדנאות טיפוליות באמצעות גישת המיינדפולנס.

קרן מטפלת בשפה העברית ובשפה הרוסית.

אני המאמין שלי 

אני מאמינה כי אדם פונה לטיפול  כי הוא מצוי בכאב רגשי, חוסר סיפוק או מתוך רצון ושאיפה לשפר את איכות חייו ולהתפתח
 
מטרת הטיפול הנפשי היא בראש וראשונה להקל על סבלו ולקדם את רווחתו, אך לא פחות חשוב מכך היא  לאפשר למטופל לבטא את עצמו באופן מלא יותר אל תוך קיומו.
 
תהליך זה מתקיים בשני מישורים מקבילים. האחד הוא ניסיון אקטיבי של המטפל לאפשר לאדם כלים, דרכים והתבוננות שתקדם את רווחתו ואת היעילות הרגשית בהתמודדות עם הקשיים והאתגרים שהחיים מציבים בפנינו. במישור השני אני מאמינה כי כל אדם שואף לבטא ולגעת באמת פנימית בתוך נפשו ולאפשר לעצמו חווית חיות מלאה יותר. 
 
כך המטופל והמטפל מעורבים בתוך סיטואציה מיוחדת בה  המטפל לומד להכיר את המטופל באופן ובעומק, שיכולים לאפשר לו להגיד משהו  שהוא אמיתי לחוויה הריגשית המודעת והלא-מודעת של עצמו. כך שהאדם יהפוך מסוגל יותר לחלום את חלומותיו שלא נחלמו ואת אלה ששובשו ונקטעו. 
 
אני מאמינה כי מעבר למקצועיות והידע שאיש הטיפול מצוייד בו, פגישה של המטופל ממקום פשוט ואנושי הוא כוכב הצפון המדריך ושומר על כל קשר, טיפולי ולא טיפולי כאחד.  

סרטונים בנושא
מתעניין בטיפול אישי? צוות המומחים שלנו ישמח לעזור צור קשר

אנחנו כאן בשבילך

לקביעת פגישה השאר פרטיך
ונחזור אליך בהקדם
שליחת פנייה